Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-13/2016-09-07

1Błękitni WRONKI - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-08-3117:00Błękitni Wronki (Popowo )1:0
2POLONIA Środa Wlkp. - JAROTA Jarocin2016-08-1313:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)4:1
3POLONIA Leszno - LECH Poznań2016-09-0716:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:1
4Nielba Wągrowiec - Leśnik Margonin2016-08-1719:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-20/2016-08-24

5Błękitni WRONKI - Leśnik Margonin2016-08-2011:00Błękitni Wronki (Popowo )3:1
6LECH Poznań - Nielba Wągrowiec2016-08-2411:00Lech Poznań p (Popowo )5:0
7JAROTA Jarocin - POLONIA Leszno2016-08-2011:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:3
8Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - POLONIA Środa Wlkp.2016-08-2011:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-08-27

9POLONIA Środa Wlkp. - Błękitni WRONKI2016-08-2713:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:1
10POLONIA Leszno - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-08-2711:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:2
11Nielba Wągrowiec - JAROTA Jarocin2016-08-2711:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:0
12Leśnik Margonin - LECH Poznań2016-08-2712:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)1:16


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-03/2016-09-21

13Błękitni WRONKI - LECH Poznań2016-09-0311:00Błękitni Wronki (Popowo )0:3
14JAROTA Jarocin - Leśnik Margonin2016-09-0311:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:0
15Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - Nielba Wągrowiec2016-09-0313:30Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:3
16POLONIA Środa Wlkp. - POLONIA Leszno2016-09-2117:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)4:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-10/2016-10-12

17POLONIA Leszno - Błękitni WRONKI2016-09-1011:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)2:0
18Nielba Wągrowiec - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-1216:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0
19Leśnik Margonin - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-09-1012:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)0:2
20LECH Poznań - JAROTA Jarocin2016-09-1011:00Lech Poznań p (Popowo )5:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-16/2016-09-21

21Błękitni WRONKI - JAROTA Jarocin2016-09-1711:00Błękitni Wronki (Popowo )2:0
22Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - LECH Poznań2016-09-2116:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)0:8
23POLONIA Środa Wlkp. - Leśnik Margonin2016-09-1712:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0
24POLONIA Leszno - Nielba Wągrowiec2016-09-1617:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

25Nielba Wągrowiec - Błękitni WRONKI2016-09-2411:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:1
26Leśnik Margonin - POLONIA Leszno2016-09-2513:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)3:0
27LECH Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2016-09-2411:00Lech Poznań p (Popowo )3:0
28JAROTA Jarocin - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-09-2411:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-01

29Błękitni WRONKI - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-10-0113:30Błękitni Wronki (Popowo )1:0
30JAROTA Jarocin - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-0111:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:5
31LECH Poznań - POLONIA Leszno2016-10-0111:00Lech Poznań p (Popowo )6:0
32Leśnik Margonin - Nielba Wągrowiec2016-10-0112:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)1:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-08/2016-10-25

33Leśnik Margonin - Błękitni WRONKI2016-10-0811:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)1:2
34Nielba Wągrowiec - LECH Poznań2016-10-0811:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:5
35POLONIA Leszno - JAROTA Jarocin2016-10-0811:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:1
36POLONIA Środa Wlkp. - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-10-2516:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-05/2016-10-15

37Błękitni WRONKI - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-1511:00Błękitni Wronki (Popowo )1:2
38POLONIA Leszno - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-10-1511:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:2
39JAROTA Jarocin - Nielba Wągrowiec2016-10-1511:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:1
40LECH Poznań - Leśnik Margonin2016-10-0517:00Lech Poznań p (Popowo )23:0


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-21/2016-10-24

41LECH Poznań - Błękitni WRONKI2016-10-2416:00Lech Poznań p (Popowo )4:1
42Leśnik Margonin - JAROTA Jarocin2016-10-2211:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)2:3
43Nielba Wągrowiec - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-10-2211:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:1
44POLONIA Leszno - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-2115:30Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:3


Kolejka: 12 w dniach 2016-10-29/2016-11-02

45Błękitni WRONKI - POLONIA Leszno2016-10-2911:00Błękitni Wronki (Popowo )0:2
46POLONIA Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec2016-11-0214:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:2
47Leśnik Margonin - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-10-2911:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)0:5
48JAROTA Jarocin - LECH Poznań2016-10-2911:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:8


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-05/2016-11-09

49JAROTA Jarocin - Błękitni WRONKI2016-11-0511:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:5
50LECH Poznań - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-11-0916:00Stadion Akademii KKS Lech Poznań (Wronki, Leśna 15)7:0
51Leśnik Margonin - POLONIA Środa Wlkp.2016-11-0612:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)1:0
52Nielba Wągrowiec - POLONIA Leszno2016-11-0511:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:0


Kolejka: 14 w dniach 2016-11-09/2016-11-16

53Błękitni WRONKI - Nielba Wągrowiec2016-11-0915:30Błękitni Wronki (Popowo )1:0
54POLONIA Leszno - Leśnik Margonin2016-11-1211:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)7:1
55POLONIA Środa Wlkp. - LECH Poznań2016-11-1213:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:2
56JAROTA Jarocin - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-11-1614:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:6