Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1Pauza: WICHER Strzyżewo - PATRIA Buk____-__-____:__ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo ):
2WARTA Międzychód - GMINNA SP SĄTOPY2016-09-0310:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:3
3SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Pniewy2016-09-0411:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )9:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

4SOKÓŁ Pniewy - PATRIA Buk2016-09-1116:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:3
5GMINNA SP SĄTOPY - SOKÓŁ Rakoniewice2016-09-1011:00Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8)2:3
6Pauza: WICHER Strzyżewo - WARTA Międzychód____-__-____:__ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo ):


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-11-12

7WARTA Międzychód - PATRIA Buk2016-11-1212:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:0
8SOKÓŁ Rakoniewice - Pauza: WICHER Strzyżewo____-__-____:__Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ):
9GMINNA SP SĄTOPY - SOKÓŁ Pniewy2016-09-1711:00Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8)6:3


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24

10PATRIA Buk - GMINNA SP SĄTOPY2016-09-2410:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:3
11Pauza: WICHER Strzyżewo - SOKÓŁ Pniewy____-__-____:__ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo ):
12WARTA Międzychód - SOKÓŁ Rakoniewice2016-09-2410:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01

13SOKÓŁ Rakoniewice - PATRIA Buk2016-10-0111:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:3
14SOKÓŁ Pniewy - WARTA Międzychód2016-10-0113:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:2
15GMINNA SP SĄTOPY - Pauza: WICHER Strzyżewo____-__-____:__Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8):


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

16PATRIA Buk - Pauza: WICHER Strzyżewo____-__-____:__Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
17GMINNA SP SĄTOPY - WARTA Międzychód2016-10-0811:00Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8)2:5
18SOKÓŁ Pniewy - SOKÓŁ Rakoniewice2016-10-0915:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15

19PATRIA Buk - SOKÓŁ Pniewy2016-10-1512:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)7:1
20SOKÓŁ Rakoniewice - GMINNA SP SĄTOPY2016-10-1513:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )3:1
21WARTA Międzychód - Pauza: WICHER Strzyżewo____-__-____:__miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6):


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

22PATRIA Buk - WARTA Międzychód2016-10-2212:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:1
23Pauza: WICHER Strzyżewo - SOKÓŁ Rakoniewice____-__-____:__ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo ):
24SOKÓŁ Pniewy - GMINNA SP SĄTOPY2016-10-2311:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:4


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

25GMINNA SP SĄTOPY - PATRIA Buk2016-10-2911:00Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8)1:6
26SOKÓŁ Pniewy - Pauza: WICHER Strzyżewo____-__-____:__Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9):
27SOKÓŁ Rakoniewice - WARTA Międzychód2016-10-2913:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05

28PATRIA Buk - SOKÓŁ Rakoniewice2016-11-0514:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:3
29WARTA Międzychód - SOKÓŁ Pniewy2016-11-0510:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)7:1
30Pauza: WICHER Strzyżewo - GMINNA SP SĄTOPY____-__-____:__ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo ):