Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1ZŁOCI Złotkowo - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-0311:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )0:6
2WEŁNA Rogoźno - Błękitni WRONKI2016-09-0411:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:7
3WARTA Śrem - Luboński 1943 Luboń2016-09-0411:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
4MKS Trzemeszno - UNIA Swarzędz2016-09-0410:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:3
5UKS Chrobry Poznań - Pauza: AVIA KAMIONKI2016-09-0409:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)15:1
6SPARTA Oborniki - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-0315:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)8:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

71922 LECHIA Kostrzyn - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-1114:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)14:3
8Pauza: AVIA KAMIONKI - SPARTA Oborniki2016-09-1010:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)1:12
9MKS Trzemeszno - UKS Chrobry Poznań2016-09-1010:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )8:2
10Luboński 1943 Luboń - UNIA Swarzędz2016-09-1010:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:5
11Błękitni WRONKI - WARTA Śrem2016-09-1013:00Błękitni Wronki (Popowo )10:0
12ZŁOCI Złotkowo - WEŁNA Rogoźno2016-09-1011:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )0:5


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

13WEŁNA Rogoźno - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-1711:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:2
14WARTA Śrem - ZŁOCI Złotkowo2016-09-1713:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:2
15UNIA Swarzędz - Błękitni WRONKI2016-09-1713:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2
16UKS Chrobry Poznań - Luboński 1943 Luboń2016-09-1816:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0 V
17SPARTA Oborniki - MKS Trzemeszno2016-09-1715:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:2
18PRZEMYSŁAW Poznań - Pauza: AVIA KAMIONKI2016-09-1716:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )10:5


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

191922 LECHIA Kostrzyn - Pauza: AVIA KAMIONKI2016-09-2514:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)21:0
20MKS Trzemeszno - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-2410:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )6:0
21Luboński 1943 Luboń - SPARTA Oborniki2016-09-2410:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:4
22Błękitni WRONKI - UKS Chrobry Poznań2016-09-2413:00Błękitni Wronki (Popowo )6:1
23ZŁOCI Złotkowo - UNIA Swarzędz2016-09-2411:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )1:10
24WEŁNA Rogoźno - WARTA Śrem2016-09-2511:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)4:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01

25WARTA Śrem - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-10-0111:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:3
26UNIA Swarzędz - WEŁNA Rogoźno2016-10-0111:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:0
27UKS Chrobry Poznań - ZŁOCI Złotkowo2016-10-0118:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)7:0
28SPARTA Oborniki - Błękitni WRONKI2016-10-0113:30Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:5
29PRZEMYSŁAW Poznań - Luboński 1943 Luboń2016-10-0116:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:3
30Pauza: AVIA KAMIONKI - MKS Trzemeszno2016-10-0110:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)2:9


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-07/2016-10-09

311922 LECHIA Kostrzyn - MKS Trzemeszno2016-10-0717:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)3:2
32Luboński 1943 Luboń - Pauza: AVIA KAMIONKI2016-10-0810:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:0 V
33Błękitni WRONKI - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-0811:00Błękitni Wronki (Popowo )5:2
34ZŁOCI Złotkowo - SPARTA Oborniki2016-10-0811:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )0:3
35WEŁNA Rogoźno - UKS Chrobry Poznań2016-10-0911:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:1
36WARTA Śrem - UNIA Swarzędz2016-10-0916:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

371922 LECHIA Kostrzyn - UNIA Swarzędz2016-10-1510:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )4:2
38UKS Chrobry Poznań - WARTA Śrem2016-10-1610:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:0
39SPARTA Oborniki - WEŁNA Rogoźno2016-10-1611:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:4
40PRZEMYSŁAW Poznań - ZŁOCI Złotkowo2016-10-1614:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:1
41Pauza: AVIA KAMIONKI - Błękitni WRONKI2016-10-1510:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)0:30
42MKS Trzemeszno - Luboński 1943 Luboń2016-10-1510:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )8:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-21/2017-03-25

431922 LECHIA Kostrzyn - Luboński 1943 Luboń2016-10-2314:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)4:0
44Błękitni WRONKI - MKS Trzemeszno2016-10-2115:30Błękitni Wronki (Popowo )6:0
45ZŁOCI Złotkowo - Pauza: AVIA KAMIONKI2016-10-2211:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )7:0
46WEŁNA Rogoźno - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-2311:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)7:0
47SPARTA Oborniki - WARTA Śrem2016-10-2215:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:0
48UNIA Swarzędz - UKS Chrobry Poznań2017-03-2512:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

491922 LECHIA Kostrzyn - UKS Chrobry Poznań2016-10-3014:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:0
50SPARTA Oborniki - UNIA Swarzędz2016-10-2911:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:3 V
51PRZEMYSŁAW Poznań - WARTA Śrem2016-10-3016:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:2
52Pauza: AVIA KAMIONKI - WEŁNA Rogoźno2016-10-2910:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)0:19
53MKS Trzemeszno - ZŁOCI Złotkowo2016-10-2910:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )2:0
54Luboński 1943 Luboń - Błękitni WRONKI2016-10-2910:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:8


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

551922 LECHIA Kostrzyn - Błękitni WRONKI2016-11-0614:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:3
56ZŁOCI Złotkowo - Luboński 1943 Luboń2016-11-0511:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )1:5
57WEŁNA Rogoźno - MKS Trzemeszno2016-11-0610:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:1
58WARTA Śrem - Pauza: AVIA KAMIONKI2016-11-0509:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:1
59UNIA Swarzędz - PRZEMYSŁAW Poznań2016-11-0513:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)11:0
60UKS Chrobry Poznań - SPARTA Oborniki2016-11-0616:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:1


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-11/2016-11-12

61SPARTA Oborniki - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-11-1212:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:0
62PRZEMYSŁAW Poznań - UKS Chrobry Poznań2016-11-1216:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:1
63Pauza: AVIA KAMIONKI - UNIA Swarzędz2016-11-1210:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)0:3 V
64MKS Trzemeszno - WARTA Śrem2016-11-1210:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )2:1
65Luboński 1943 Luboń - WEŁNA Rogoźno2016-11-1210:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:5
66Błękitni WRONKI - ZŁOCI Złotkowo2016-11-1111:00Błękitni Wronki (Popowo )3:0