Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa C1 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-13

1SKRA Wielkopolska Otusz - Pauza: GKS Dopiewo2016-09-0311:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:1
2RED BOX POZNAŃ - GROM Plewiska2016-09-0312:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:2
3HURAGAN Pobiedziska - Błękitni WRONKI2016-09-1318:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:5
4Nielba Wągrowiec - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy2016-09-0411:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0
5KORONA ZAKRZEWO - KOPERNIK Poznań2016-09-0310:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )2:4


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-11-19

6Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - KORONA ZAKRZEWO2016-11-1911:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)3:1
7HURAGAN Pobiedziska - Nielba Wągrowiec2016-09-1111:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:3
8GROM Plewiska - Błękitni WRONKI2016-09-1014:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:11
9Pauza: GKS Dopiewo - RED BOX POZNAŃ2016-09-1011:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:0
10UKS ORLIK MOSINA - SKRA Wielkopolska Otusz2016-09-1013:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-16/2016-09-18

11RED BOX POZNAŃ - UKS ORLIK MOSINA2016-09-1712:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:2
12Błękitni WRONKI - Pauza: GKS Dopiewo2016-09-1617:00Błękitni Wronki (Popowo )7:0
13Nielba Wągrowiec - GROM Plewiska2016-09-1811:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)7:2
14KORONA ZAKRZEWO - HURAGAN Pobiedziska2016-09-1713:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:6
15KOPERNIK Poznań - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy2016-09-1814:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )1:3


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24

16HURAGAN Pobiedziska - KOPERNIK Poznań2016-09-2415:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)7:0
17GROM Plewiska - KORONA ZAKRZEWO2016-09-2412:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:1
18Pauza: GKS Dopiewo - Nielba Wągrowiec2016-09-2411:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:3
19UKS ORLIK MOSINA - Błękitni WRONKI2016-09-2414:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:2
20SKRA Wielkopolska Otusz - RED BOX POZNAŃ2016-09-2411:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-30/2016-10-02

21Błękitni WRONKI - SKRA Wielkopolska Otusz2016-09-3016:30Błękitni Wronki (Popowo )9:0
22Nielba Wągrowiec - UKS ORLIK MOSINA2016-10-0211:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:0
23KORONA ZAKRZEWO - Pauza: GKS Dopiewo2016-10-0110:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )0:3
24KOPERNIK Poznań - GROM Plewiska2016-10-0214:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )2:4
25Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - HURAGAN Pobiedziska2016-10-0113:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)2:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08

26GROM Plewiska - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy2016-10-0812:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:2
27Pauza: GKS Dopiewo - KOPERNIK Poznań2016-10-0811:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:0
28UKS ORLIK MOSINA - KORONA ZAKRZEWO2016-10-0814:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:0
29SKRA Wielkopolska Otusz - Nielba Wągrowiec2016-10-0811:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:4
30RED BOX POZNAŃ - Błękitni WRONKI2016-10-0812:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:5


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

31Nielba Wągrowiec - RED BOX POZNAŃ2016-10-1610:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:0
32KORONA ZAKRZEWO - SKRA Wielkopolska Otusz2016-10-1513:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )2:3
33UKS ORLIK MOSINA - KOPERNIK Poznań2016-10-1514:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)11:0
34Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - Pauza: GKS Dopiewo2016-10-1512:30Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
35HURAGAN Pobiedziska - GROM Plewiska2016-10-1511:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22

36Pauza: GKS Dopiewo - HURAGAN Pobiedziska2016-10-2211:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:3
37UKS ORLIK MOSINA - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy2016-10-2214:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:2
38SKRA Wielkopolska Otusz - KOPERNIK Poznań2016-10-2211:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:1
39RED BOX POZNAŃ - KORONA ZAKRZEWO2016-10-2212:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)4:1
40Błękitni WRONKI - Nielba Wągrowiec2016-10-2213:00Błękitni Wronki (Popowo )4:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-26/2017-04-13

41KORONA ZAKRZEWO - Błękitni WRONKI2017-04-1316:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:9
42KOPERNIK Poznań - RED BOX POZNAŃ2016-10-2617:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )2:0
43Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - SKRA Wielkopolska Otusz2016-10-3010:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)2:3
44HURAGAN Pobiedziska - UKS ORLIK MOSINA2016-10-2911:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:0
45GROM Plewiska - Pauza: GKS Dopiewo2016-10-2910:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2017-03-26

46UKS ORLIK MOSINA - GROM Plewiska2016-11-0514:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:4
47SKRA Wielkopolska Otusz - HURAGAN Pobiedziska2016-11-0511:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:1
48RED BOX POZNAŃ - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy2016-11-0510:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:1
49Błękitni WRONKI - KOPERNIK Poznań2016-11-0513:00Błękitni Wronki (Popowo )11:0
50Nielba Wągrowiec - KORONA ZAKRZEWO2017-03-2611:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)9:0


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-11/2016-11-12

51KOPERNIK Poznań - Nielba Wągrowiec2016-11-1114:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:5
52Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - Błękitni WRONKI2016-11-1210:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)0:15
53HURAGAN Pobiedziska - RED BOX POZNAŃ2016-11-1211:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:2
54GROM Plewiska - SKRA Wielkopolska Otusz2016-11-1212:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)5:3
55Pauza: GKS Dopiewo - UKS ORLIK MOSINA2016-11-1211:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)3:1