Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-01/2016-09-04

1WEŁNA Rogoźno - HURAGAN Pobiedziska2016-09-0118:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:4
2KŁOS Gałowo - UNIA Swarzędz2016-09-0415:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:6
3Pauza: STELLA Luboń - NAP NOWY TOMYŚL2016-09-0410:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)9:2
4SPARTA Oborniki - POGOŃ Lwówek2016-09-0411:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)10:0
5SKS WARTA Sieraków - POLONIA Środa Wlkp.2016-09-0314:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

6HURAGAN Pobiedziska - POLONIA Środa Wlkp.2016-09-1016:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:0
7POGOŃ Lwówek - SKS WARTA Sieraków2016-09-1012:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:2
8NAP NOWY TOMYŚL - SPARTA Oborniki2016-09-1013:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:5
9KŁOS Gałowo - Pauza: STELLA Luboń2016-09-1111:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:2
10WEŁNA Rogoźno - UNIA Swarzędz2016-09-1011:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

11UNIA Swarzędz - HURAGAN Pobiedziska2016-09-1711:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:2
12Pauza: STELLA Luboń - WEŁNA Rogoźno2016-09-1810:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)4:5
13SPARTA Oborniki - KŁOS Gałowo2016-09-1711:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)4:0
14SKS WARTA Sieraków - NAP NOWY TOMYŚL2016-09-1716:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:6
15POLONIA Środa Wlkp. - POGOŃ Lwówek2016-09-1710:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-27

16HURAGAN Pobiedziska - POGOŃ Lwówek2016-09-2511:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)14:0
17NAP NOWY TOMYŚL - POLONIA Środa Wlkp.2016-09-2716:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:2
18KŁOS Gałowo - SKS WARTA Sieraków2016-09-2511:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)3:2
19WEŁNA Rogoźno - SPARTA Oborniki2016-09-2411:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:5
20UNIA Swarzędz - Pauza: STELLA Luboń2016-09-2413:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

21Pauza: STELLA Luboń - HURAGAN Pobiedziska2016-10-0210:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)3:3
22SPARTA Oborniki - UNIA Swarzędz2016-10-0111:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:3
23SKS WARTA Sieraków - WEŁNA Rogoźno2016-10-0116:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:8
24POLONIA Środa Wlkp. - KŁOS Gałowo2016-10-0112:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:0
25POGOŃ Lwówek - NAP NOWY TOMYŚL2016-10-0113:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

26HURAGAN Pobiedziska - NAP NOWY TOMYŚL2016-10-0816:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)7:1
27KŁOS Gałowo - POGOŃ Lwówek2016-10-0911:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:0
28WEŁNA Rogoźno - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-0811:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:1
29UNIA Swarzędz - SKS WARTA Sieraków2016-10-0813:30Sieraków, Dworcowa 2712:0
30Pauza: STELLA Luboń - SPARTA Oborniki2016-10-0910:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)3:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-11-11

31SPARTA Oborniki - HURAGAN Pobiedziska2016-10-1511:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:2
32SKS WARTA Sieraków - Pauza: STELLA Luboń2016-10-1516:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)5:1
33POLONIA Środa Wlkp. - UNIA Swarzędz2016-11-1110:00Zielniki .1:3
34POGOŃ Lwówek - WEŁNA Rogoźno2016-10-1514:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:5
35NAP NOWY TOMYŚL - KŁOS Gałowo2016-10-1610:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

36HURAGAN Pobiedziska - KŁOS Gałowo2016-10-2311:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)8:0
37WEŁNA Rogoźno - NAP NOWY TOMYŚL2016-10-2211:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)10:1
38POGOŃ Lwówek - UNIA Swarzędz2016-10-2211:00Lwówek, Parkowa 20:9 V
39Pauza: STELLA Luboń - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-2310:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)6:1
40SPARTA Oborniki - SKS WARTA Sieraków2016-10-2211:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)7:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

41SKS WARTA Sieraków - HURAGAN Pobiedziska2016-10-2914:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:6
42POLONIA Środa Wlkp. - SPARTA Oborniki2016-10-3010:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:2
43POGOŃ Lwówek - Pauza: STELLA Luboń2016-10-2912:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:0 V
44NAP NOWY TOMYŚL - UNIA Swarzędz2016-10-3013:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:2
45KŁOS Gałowo - WEŁNA Rogoźno2016-10-3011:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:4