Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa C2 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1POLONIA Środa Wlkp. - WARTA POZNAŃ2016-09-0310:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:3
2KS Canarinhos Skórzewo - LIDER SWARZĘDZ2016-09-0412:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:3
3UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-0414:30Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:12
4SUCHARY Suchy Las - UKS Śrem2016-09-0412:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:3
5Pauza: STELLA Luboń - LECH Poznań2016-09-0310:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:11
6AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - AP REISSA I Poznań2016-09-0410:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:7


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

7WARTA POZNAŃ - AP REISSA I Poznań2016-09-1012:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:0
8LECH Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-09-1018:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0
9UKS Śrem - Pauza: STELLA Luboń2016-09-1016:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)10:0
10KOZIOŁEK POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2016-09-1112:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)13:0
11LIDER SWARZĘDZ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-09-1012:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )14:2
12POLONIA Środa Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-1011:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

13KS Canarinhos Skórzewo - WARTA POZNAŃ2016-09-1812:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:3
14UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - POLONIA Środa Wlkp.2016-09-1814:30Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:4
15SUCHARY Suchy Las - LIDER SWARZĘDZ2016-09-1812:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:9
16Pauza: STELLA Luboń - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-1710:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:14
17AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS Śrem2016-09-1715:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:1
18AP REISSA I Poznań - LECH Poznań2016-09-1710:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:4


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-29

19WARTA POZNAŃ - LECH Poznań2016-09-2412:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:1
20UKS Śrem - AP REISSA I Poznań2016-09-2416:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:4
21KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-09-2512:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:2
22LIDER SWARZĘDZ - Pauza: STELLA Luboń2016-09-2917:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )8:1
23POLONIA Środa Wlkp. - SUCHARY Suchy Las2016-09-2411:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)10:0
24KS Canarinhos Skórzewo - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-09-2512:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)9:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

25UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - WARTA POZNAŃ2016-10-0214:30Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:9
26SUCHARY Suchy Las - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-0212:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:11
27Pauza: STELLA Luboń - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-0110:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:14
28AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LIDER SWARZĘDZ2016-10-0212:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:7
29AP REISSA I Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-0113:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:0
30LECH Poznań - UKS Śrem2016-10-0114:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-20

31UKS Śrem - WARTA POZNAŃ2016-10-1116:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:4
32KOZIOŁEK POZNAŃ - LECH Poznań2016-10-0912:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:8
33AP REISSA I Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-10-2019:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:2
34POLONIA Środa Wlkp. - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-0815:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:0
35KS Canarinhos Skórzewo - Pauza: STELLA Luboń2016-10-0811:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:0 V
36UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - SUCHARY Suchy Las2016-10-0914:30Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

37SUCHARY Suchy Las - WARTA POZNAŃ2016-10-1612:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:4
38Pauza: STELLA Luboń - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-1610:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:3
39KS Canarinhos Skórzewo - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-1612:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:2
40AP REISSA I Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-1612:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:0
41LECH Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-10-1516:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3
42UKS Śrem - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-1610:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-11-19

43WARTA POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-2210:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:0
44LIDER SWARZĘDZ - UKS Śrem2016-11-1910:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )7:2
45POLONIA Środa Wlkp. - LECH Poznań2016-10-2211:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:0
46KS Canarinhos Skórzewo - AP REISSA I Poznań2016-10-2312:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:4
47UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-2314:30Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:4
48SUCHARY Suchy Las - Pauza: STELLA Luboń2016-10-2312:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)7:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

49Pauza: STELLA Luboń - WARTA POZNAŃ2016-10-3013:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:11
50AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - SUCHARY Suchy Las2016-10-3014:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:1
51AP REISSA I Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-2910:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:1
52LECH Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-2918:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:1
53UKS Śrem - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-2909:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2
54KOZIOŁEK POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2016-10-2916:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

55WARTA POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2016-11-0518:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:0
56POLONIA Środa Wlkp. - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-11-0510:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:0
57KS Canarinhos Skórzewo - UKS Śrem2016-11-0612:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:2
58UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - LECH Poznań2016-11-0614:30Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:4
59SUCHARY Suchy Las - AP REISSA I Poznań2016-11-0612:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:6
60Pauza: STELLA Luboń - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-11-0610:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:6


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-11/2016-11-17

61AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - WARTA POZNAŃ2016-11-1214:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2
62AP REISSA I Poznań - Pauza: STELLA Luboń2016-11-1116:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)17:1
63LECH Poznań - SUCHARY Suchy Las2016-11-1114:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )12:0
64UKS Śrem - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-11-1214:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
65KOZIOŁEK POZNAŃ - KS Canarinhos Skórzewo2016-11-1115:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:5
66POLONIA Środa Wlkp. - LIDER SWARZĘDZ2016-11-1718:00Środa Wielkopolska, Sportowa 121:1