Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-04/2016-09-14

1SPN SZAMOTUŁY - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-0415:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)5:1
2Kłos BUDZYŃ - AP REISSA I Poznań2016-09-1418:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)0:4
3AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS Śrem2016-09-0417:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:1
4AP REISSA Luboń Poznań - WARTA POZNAŃ2016-09-0413:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)2:8
5PRZEMYSŁAW Poznań - LECH Poznań2016-09-0413:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:5
6LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO I Gniezno2016-09-0414:30UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:6


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

7SPN SZAMOTUŁY - MIESZKO I Gniezno2016-09-1011:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:5
8LECH Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-09-1014:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:2
9WARTA POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-1110:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)8:1
10UKS Śrem - AP REISSA Luboń Poznań2016-09-1109:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:3
11AP REISSA I Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-09-1013:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)9:1
12KOZIOŁEK POZNAŃ - Kłos BUDZYŃ2016-09-1014:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

13Kłos BUDZYŃ - SPN SZAMOTUŁY2016-09-1811:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)1:1
14AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-1712:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)5:1
15AP REISSA Luboń Poznań - AP REISSA I Poznań2016-09-1813:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)0:12
16PRZEMYSŁAW Poznań - UKS Śrem2016-09-1812:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:6
17LIDER SWARZĘDZ - WARTA POZNAŃ2016-09-1814:30UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )2:7
18MIESZKO I Gniezno - LECH Poznań2016-09-1711:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-23/2016-10-12

19SPN SZAMOTUŁY - LECH Poznań2016-09-2317:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:4
20WARTA POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2016-09-2510:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:0
21UKS Śrem - LIDER SWARZĘDZ2016-09-2409:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:2
22AP REISSA I Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-2410:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:1
23KOZIOŁEK POZNAŃ - AP REISSA Luboń Poznań2016-09-2418:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:1
24Kłos BUDZYŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-1216:30Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)2:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

25SPN SZAMOTUŁY - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-0210:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)4:0
26AP REISSA Luboń Poznań - Kłos BUDZYŃ2016-10-0213:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)1:2
27PRZEMYSŁAW Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-0212:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:2
28LIDER SWARZĘDZ - AP REISSA I Poznań2016-10-0214:30UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:13
29MIESZKO I Gniezno - UKS Śrem2016-10-0111:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:1
30LECH Poznań - WARTA POZNAŃ2016-10-0116:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:4


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-11-11

31SPN SZAMOTUŁY - WARTA POZNAŃ2016-10-0813:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:7
32UKS Śrem - LECH Poznań2016-10-0816:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3
33AP REISSA I Poznań - MIESZKO I Gniezno2016-11-1114:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:1
34KOZIOŁEK POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2016-10-0812:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:5
35Kłos BUDZYŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-0910:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)4:1
36AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - AP REISSA Luboń Poznań2016-10-0915:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:5


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-11-20

37AP REISSA Luboń Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-10-1816:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)0:4
38PRZEMYSŁAW Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-1612:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:1
39LIDER SWARZĘDZ - Kłos BUDZYŃ2016-11-2011:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )3:2
40MIESZKO I Gniezno - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-1511:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:0
41LECH Poznań - AP REISSA I Poznań2016-10-1514:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:3
42WARTA POZNAŃ - UKS Śrem2016-10-1610:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)7:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

43SPN SZAMOTUŁY - UKS Śrem2016-10-2313:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
44AP REISSA I Poznań - WARTA POZNAŃ2016-10-2213:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:1
45KOZIOŁEK POZNAŃ - LECH Poznań2016-10-2214:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:5
46Kłos BUDZYŃ - MIESZKO I Gniezno2016-10-2310:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)2:0
47AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LIDER SWARZĘDZ2016-10-2212:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:7
48AP REISSA Luboń Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-2312:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)0:4


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-11-09

49PRZEMYSŁAW Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-11-0917:30Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:0
50LIDER SWARZĘDZ - AP REISSA Luboń Poznań2016-10-3014:30UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )7:4
51MIESZKO I Gniezno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-2911:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)7:0
52LECH Poznań - Kłos BUDZYŃ2016-10-3010:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
53WARTA POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-3012:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)12:0
54UKS Śrem - AP REISSA I Poznań2016-10-2915:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:11


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-03/2016-11-06

55AP REISSA I Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-11-0319:15Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:0
56KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS Śrem2016-11-0516:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)5:0
57Kłos BUDZYŃ - WARTA POZNAŃ2016-11-0610:00Stróżewo .1:4
58AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LECH Poznań2016-11-0510:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:7
59AP REISSA Luboń Poznań - MIESZKO I Gniezno2016-11-0613:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)1:3
60PRZEMYSŁAW Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-11-0612:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:8


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-12/2016-11-13

61LIDER SWARZĘDZ - SPN SZAMOTUŁY2016-11-1314:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )2:2
62MIESZKO I Gniezno - PRZEMYSŁAW Poznań2016-11-1313:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)10:0
63LECH Poznań - AP REISSA Luboń Poznań2016-11-1214:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:2
64WARTA POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-11-1310:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)7:0
65UKS Śrem - Kłos BUDZYŃ2016-11-1212:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
66AP REISSA I Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-11-1310:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)15:1