Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: A1 Junior Grupa 4

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-11-13

1SOKÓŁ Rakoniewice - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-09-0313:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )5:0
2PŁOMIEŃ Przyprostynia - PATRIA Buk2016-11-1312:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )0:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-10-05

3PATRIA Buk - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-10-0516:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)5:0
4SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Pniewy2016-09-1013:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )5:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-18

5SOKÓŁ Pniewy - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-09-1811:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0
6PŁOMIEŃ Przyprostynia - SOKÓŁ Rakoniewice2016-09-1813:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )1:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24

7SOKÓŁ Rakoniewice - PATRIA Buk2016-09-2411:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )3:1
8SOKÓŁ Pniewy - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-09-2416:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-02

9PŁOMIEŃ Przyprostynia - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-10-0212:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )3:4
10PATRIA Buk - SOKÓŁ Pniewy2016-10-0213:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-09

11MA SAME KOZAKI DOBRA - SOKÓŁ Rakoniewice2016-10-0916:00Same Kozaki Dobra (Buk, Sportowa 14)1:3
12PATRIA Buk - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-10-0913:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

13MA SAME KOZAKI DOBRA - PATRIA Buk2016-10-1516:00Same Kozaki Dobra (Buk, Sportowa 14)1:13
14SOKÓŁ Pniewy - SOKÓŁ Rakoniewice2016-10-1611:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22

15MA SAME KOZAKI DOBRA - SOKÓŁ Pniewy2016-10-2215:00Same Kozaki Dobra (Buk, Sportowa 14)3:1
16SOKÓŁ Rakoniewice - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-10-2211:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )11:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-30

17PATRIA Buk - SOKÓŁ Rakoniewice2016-10-3013:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:5
18PŁOMIEŃ Przyprostynia - SOKÓŁ Pniewy2016-10-3012:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )7:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

19MA SAME KOZAKI DOBRA - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-11-0514:00Same Kozaki Dobra (Buk, Sportowa 14)4:1
20SOKÓŁ Pniewy - PATRIA Buk2016-11-0611:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:3