Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WARTA Śrem2016-09-0414:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)5:1
2STELLA I Luboń - LECH II Poznań2016-09-0312:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:2
3SPÓJNIA Strykowo - ORLIK Miłosław2016-09-0311:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:8
4SOKÓŁ Pniewy - MIESZKO Gniezno2016-09-0311:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:1
5PIAST Kobylnica - OTPS WINOGRADY Poznań2016-09-0414:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

6MIESZKO Gniezno - PIAST Kobylnica2016-09-1114:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:4
7ORLIK Miłosław - SOKÓŁ Pniewy2016-09-1011:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)6:1
8LECH II Poznań - SPÓJNIA Strykowo2016-09-1012:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:1
9WARTA Śrem - STELLA I Luboń2016-09-1010:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:1
10WARTA II POZNAŃ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-09-1010:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

11STELLA I Luboń - WARTA II POZNAŃ2016-09-1712:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:2
12SPÓJNIA Strykowo - WARTA Śrem2016-09-1713:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:8
13SOKÓŁ Pniewy - LECH II Poznań2016-09-1711:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:4
14PIAST Kobylnica - ORLIK Miłosław2016-09-1711:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:1
15OTPS WINOGRADY Poznań - MIESZKO Gniezno2016-09-1811:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )6:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-26

16ORLIK Miłosław - OTPS WINOGRADY Poznań2016-09-2411:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)1:0
17LECH II Poznań - PIAST Kobylnica2016-09-2412:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:1
18WARTA Śrem - SOKÓŁ Pniewy2016-09-2411:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
19SPÓJNIA Strykowo - WARTA II POZNAŃ2016-09-2617:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:14
20TARNOVIA Tarnowo Podgórne - STELLA I Luboń2016-09-2516:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)4:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

21SPÓJNIA Strykowo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-0113:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:3
22SOKÓŁ Pniewy - WARTA II POZNAŃ2016-10-0111:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:5
23PIAST Kobylnica - WARTA Śrem2016-10-0112:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:3
24OTPS WINOGRADY Poznań - LECH II Poznań2016-10-0211:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:2
25MIESZKO Gniezno - ORLIK Miłosław2016-10-0213:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-11-20

26LECH II Poznań - MIESZKO Gniezno2016-10-0812:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )9:0
27WARTA Śrem - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-0811:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
28WARTA II POZNAŃ - PIAST Kobylnica2016-11-2016:00Boisko Przepadek (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)3:0 V
29TARNOVIA Tarnowo Podgórne - SOKÓŁ Pniewy2016-10-0916:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)9:2
30STELLA I Luboń - SPÓJNIA Strykowo2016-10-0812:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)9:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

31SOKÓŁ Pniewy - STELLA I Luboń2016-10-1511:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:0
32PIAST Kobylnica - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-1612:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)7:1
33OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA II POZNAŃ2016-10-1611:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:4
34MIESZKO Gniezno - WARTA Śrem2016-10-1511:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:1
35ORLIK Miłosław - LECH II Poznań2016-10-1511:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)0:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

36WARTA Śrem - ORLIK Miłosław2016-10-2211:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2
37WARTA II POZNAŃ - MIESZKO Gniezno2016-10-2310:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)9:2
38TARNOVIA Tarnowo Podgórne - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-2313:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:3
39STELLA I Luboń - PIAST Kobylnica2016-10-2210:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:1
40SPÓJNIA Strykowo - SOKÓŁ Pniewy2016-10-2313:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:4


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

41PIAST Kobylnica - SPÓJNIA Strykowo2016-10-3012:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)11:1
42OTPS WINOGRADY Poznań - STELLA I Luboń2016-10-3011:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:0 V
43MIESZKO Gniezno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-3013:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:3
44ORLIK Miłosław - WARTA II POZNAŃ2016-10-2911:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)1:5
45LECH II Poznań - WARTA Śrem2016-10-2916:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

46WARTA II POZNAŃ - LECH II Poznań2016-11-0618:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:0
47TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ORLIK Miłosław2016-11-0613:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)0:1
48STELLA I Luboń - MIESZKO Gniezno2016-11-0510:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:1
49SPÓJNIA Strykowo - OTPS WINOGRADY Poznań2016-11-0613:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:5
50SOKÓŁ Pniewy - PIAST Kobylnica2016-11-0512:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-11/2016-11-13

51OTPS WINOGRADY Poznań - SOKÓŁ Pniewy2016-11-1311:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )6:1
52MIESZKO Gniezno - SPÓJNIA Strykowo2016-11-1213:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)5:0
53ORLIK Miłosław - STELLA I Luboń2016-11-1211:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)2:1
54LECH II Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-11-1212:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1
55WARTA Śrem - WARTA II POZNAŃ2016-11-1111:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:4