Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-20/2016-08-31

1LIPNO Stęszew - Błękitni WRONKI2016-08-2117:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:5
2SOKÓŁ Duszniki - CZARNI Wróblewo2016-08-2017:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:3
3SPARTA Szamotuły - KŁOS Gałowo2016-08-2017:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:0
4SOKÓŁ Rakoniewice - MAWIT Lwówek2016-08-2016:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:2
5POGOŃ Lwówek - TS GMINY Kamieniec2016-08-3117:30Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)6:2
6ORŁY PNIEWY - SOKÓŁ Pniewy2016-08-2017:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:2
7PŁOMIEŃ Przyprostynia - SPÓJNIA Strykowo2016-08-2117:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)2:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-27/2016-09-21

8Błękitni WRONKI - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-08-2814:00Błękitni Wronki (Popowo )2:3
9ORŁY PNIEWY - SPÓJNIA Strykowo2016-08-2717:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:1
10TS GMINY Kamieniec - SOKÓŁ Pniewy2016-08-2716:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:2
11MAWIT Lwówek - POGOŃ Lwówek2016-09-2116:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:3
12KŁOS Gałowo - SOKÓŁ Rakoniewice2016-08-2817:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:1
13CZARNI Wróblewo - SPARTA Szamotuły2016-08-2816:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )0:0
14LIPNO Stęszew - SOKÓŁ Duszniki2016-08-2818:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

15SOKÓŁ Duszniki - Błękitni WRONKI2016-09-0317:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)0:5
16SPARTA Szamotuły - LIPNO Stęszew2016-09-0317:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
17SOKÓŁ Rakoniewice - CZARNI Wróblewo2016-09-0316:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:0
18POGOŃ Lwówek - KŁOS Gałowo2016-09-0414:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:0
19SOKÓŁ Pniewy - MAWIT Lwówek2016-09-0317:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)4:0
20SPÓJNIA Strykowo - TS GMINY Kamieniec2016-09-0317:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)5:3
21PŁOMIEŃ Przyprostynia - ORŁY PNIEWY2016-09-0317:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)2:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

22Błękitni WRONKI - ORŁY PNIEWY2016-09-1114:00Błękitni Wronki (Popowo )1:3
23TS GMINY Kamieniec - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-09-1016:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )4:6
24MAWIT Lwówek - SPÓJNIA Strykowo2016-09-1015:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:0
25KŁOS Gałowo - SOKÓŁ Pniewy2016-09-1017:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:5
26CZARNI Wróblewo - POGOŃ Lwówek2016-09-1116:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:3
27LIPNO Stęszew - SOKÓŁ Rakoniewice2016-09-1116:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:1
28SOKÓŁ Duszniki - SPARTA Szamotuły2016-09-1014:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)3:5


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-14/2016-09-18

29SPARTA Szamotuły - Błękitni WRONKI2016-09-1716:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:2
30SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Duszniki2016-09-1716:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:2
31POGOŃ Lwówek - LIPNO Stęszew2016-09-1417:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:3
32SOKÓŁ Pniewy - CZARNI Wróblewo2016-09-1716:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0
33SPÓJNIA Strykowo - KŁOS Gałowo2016-09-1716:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:0
34PŁOMIEŃ Przyprostynia - MAWIT Lwówek2016-09-1716:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)2:0
35ORŁY PNIEWY - TS GMINY Kamieniec2016-09-1816:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)8:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-24/2016-10-05

36Błękitni WRONKI - TS GMINY Kamieniec2016-09-2514:00Błękitni Wronki (Popowo )10:0
37MAWIT Lwówek - ORŁY PNIEWY2016-10-0516:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:8
38KŁOS Gałowo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-09-2514:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:1
39CZARNI Wróblewo - SPÓJNIA Strykowo2016-09-2416:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:0
40LIPNO Stęszew - SOKÓŁ Pniewy2016-09-2516:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:1
41SOKÓŁ Duszniki - POGOŃ Lwówek2016-09-2416:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)0:2
42SPARTA Szamotuły - SOKÓŁ Rakoniewice2016-09-2416:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)6:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

43SOKÓŁ Rakoniewice - Błękitni WRONKI2016-10-0214:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:1
44POGOŃ Lwówek - SPARTA Szamotuły2016-10-0116:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:0
45SOKÓŁ Pniewy - SOKÓŁ Duszniki2016-10-0116:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:0
46SPÓJNIA Strykowo - LIPNO Stęszew2016-10-0116:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:0
47PŁOMIEŃ Przyprostynia - CZARNI Wróblewo2016-10-0216:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)1:2
48ORŁY PNIEWY - KŁOS Gałowo2016-10-0216:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)9:1
49TS GMINY Kamieniec - MAWIT Lwówek2016-10-0116:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

50Błękitni WRONKI - MAWIT Lwówek2016-10-0914:00Błękitni Wronki (Popowo )2:0
51KŁOS Gałowo - TS GMINY Kamieniec2016-10-0914:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:5
52CZARNI Wróblewo - ORŁY PNIEWY2016-10-0916:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:3
53LIPNO Stęszew - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-10-0916:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:2
54SOKÓŁ Duszniki - SPÓJNIA Strykowo2016-10-0816:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:2
55SPARTA Szamotuły - SOKÓŁ Pniewy2016-10-0816:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:4
56SOKÓŁ Rakoniewice - POGOŃ Lwówek2016-10-0816:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )1:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

57POGOŃ Lwówek - Błękitni WRONKI2016-10-1515:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:3
58SOKÓŁ Pniewy - SOKÓŁ Rakoniewice2016-10-1515:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0
59SPÓJNIA Strykowo - SPARTA Szamotuły2016-10-1515:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:1
60PŁOMIEŃ Przyprostynia - SOKÓŁ Duszniki2016-10-1615:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)0:2
61ORŁY PNIEWY - LIPNO Stęszew2016-10-1615:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:1
62TS GMINY Kamieniec - CZARNI Wróblewo2016-10-1515:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:6
63MAWIT Lwówek - KŁOS Gałowo2016-10-1615:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)4:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

64Błękitni WRONKI - KŁOS Gałowo2016-10-2313:00Błękitni Wronki (Popowo )7:2
65CZARNI Wróblewo - MAWIT Lwówek2016-10-2315:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:3
66LIPNO Stęszew - TS GMINY Kamieniec2016-10-2315:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:4
67SOKÓŁ Duszniki - ORŁY PNIEWY2016-10-2215:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:10
68SPARTA Szamotuły - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-10-2215:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:3
69SOKÓŁ Rakoniewice - SPÓJNIA Strykowo2016-10-2215:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:0
70POGOŃ Lwówek - SOKÓŁ Pniewy2016-10-2215:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

71SOKÓŁ Pniewy - Błękitni WRONKI2016-10-2915:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:1
72SPÓJNIA Strykowo - POGOŃ Lwówek2016-10-3014:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:2
73PŁOMIEŃ Przyprostynia - SOKÓŁ Rakoniewice2016-10-3014:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)3:0 V
74ORŁY PNIEWY - SPARTA Szamotuły2016-10-3014:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:1
75TS GMINY Kamieniec - SOKÓŁ Duszniki2016-10-2915:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )9:3
76MAWIT Lwówek - LIPNO Stęszew2016-10-2915:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:0
77KŁOS Gałowo - CZARNI Wróblewo2016-10-3014:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:2


Kolejka: 12 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

78Błękitni WRONKI - CZARNI Wróblewo2016-11-0613:00Błękitni Wronki (Popowo )3:1
79LIPNO Stęszew - KŁOS Gałowo2016-11-0614:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:1
80SOKÓŁ Duszniki - MAWIT Lwówek2016-11-0514:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)0:4
81SPARTA Szamotuły - TS GMINY Kamieniec2016-11-0514:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)4:1
82SOKÓŁ Rakoniewice - ORŁY PNIEWY2016-11-0514:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:4
83POGOŃ Lwówek - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-11-0514:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:2
84SOKÓŁ Pniewy - SPÓJNIA Strykowo2016-11-0514:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-11/2016-11-13

85SPÓJNIA Strykowo - Błękitni WRONKI2016-11-1313:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:0
86PŁOMIEŃ Przyprostynia - SOKÓŁ Pniewy2016-11-1214:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)1:2
87ORŁY PNIEWY - POGOŃ Lwówek2016-11-1213:30Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:1
88TS GMINY Kamieniec - SOKÓŁ Rakoniewice2016-11-1213:30TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:3
89MAWIT Lwówek - SPARTA Szamotuły2016-11-1111:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:1
90KŁOS Gałowo - SOKÓŁ Duszniki2016-11-1213:30Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:2
91LIPNO Stęszew - CZARNI Wróblewo2016-11-1313:30Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:0