Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-20

1ZJEDNOCZENI Trzemeszno - WEŁNA Rogoźno2016-08-2016:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)0:1
2PIAST Kobylnica - ORKAN Konarzewo2016-08-2016:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:4
3ORKAN Jarosławiec - PELIKAN Niechanowo2016-08-2015:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )2:0
4MIESZKO Gniezno - WARTA Śrem2016-08-2017:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)4:1
5WIARA LECHA Poznań - VITCOVIA Witkowo2016-08-2016:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:0
6WIELKOPOLSKA Komorniki - CONCORDIA Murowana Goślina2016-08-2016:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:3
7OTPS WINOGRADY Poznań - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-08-2016:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-27

8WEŁNA Rogoźno - OTPS WINOGRADY Poznań2016-08-2716:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:2
9CONCORDIA Murowana Goślina - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-08-2717:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)3:1
10VITCOVIA Witkowo - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-08-2716:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:1
11WARTA Śrem - WIARA LECHA Poznań2016-08-2717:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
12KŁOS Zaniemyśl - PELIKAN Niechanowo2016-08-2715:30Zaniemyśl, Poznańska 3:0
13ORKAN Konarzewo - ORKAN Jarosławiec2016-08-2711:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:3
14ZJEDNOCZENI Trzemeszno - PIAST Kobylnica2016-08-2716:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)3:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-08-31/2016-09-04

15PIAST Kobylnica - WEŁNA Rogoźno2016-09-0317:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:4
16ORKAN Jarosławiec - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-09-0415:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )2:2
17KŁOS Zaniemyśl - ORKAN Konarzewo2016-09-0316:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:1
18MIESZKO Gniezno - PELIKAN Niechanowo2016-09-0317:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1
19WIELKOPOLSKA Komorniki - WARTA Śrem2016-08-3117:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:3
20VITCOVIA Witkowo - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-09-0316:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)7:1
21OTPS WINOGRADY Poznań - CONCORDIA Murowana Goślina2016-09-0316:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-07/2016-09-14

22WEŁNA Rogoźno - CONCORDIA Murowana Goślina2016-09-1417:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:1
23VITCOVIA Witkowo - OTPS WINOGRADY Poznań2016-09-0717:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:1
24WARTA Śrem - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-09-0717:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
25PELIKAN Niechanowo - WIARA LECHA Poznań2016-09-0717:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)1:6
26ORKAN Konarzewo - MIESZKO Gniezno2016-09-0717:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:7
27ZJEDNOCZENI Trzemeszno - KŁOS Zaniemyśl2016-09-0717:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)4:3
28PIAST Kobylnica - ORKAN Jarosławiec2016-09-0717:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-10/2016-11-20

29ORKAN Jarosławiec - WEŁNA Rogoźno2016-09-1015:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:2
30KŁOS Zaniemyśl - PIAST Kobylnica2016-09-1114:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:0
31MIESZKO Gniezno - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-09-1016:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:1
32WIARA LECHA Poznań - ORKAN Konarzewo2016-09-1016:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:2
33WIELKOPOLSKA Komorniki - PELIKAN Niechanowo2016-11-2013:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)4:0
34OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA Śrem2016-09-1016:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:0
35CONCORDIA Murowana Goślina - VITCOVIA Witkowo2016-09-1016:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

36WEŁNA Rogoźno - VITCOVIA Witkowo2016-09-1716:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:1
37WARTA Śrem - CONCORDIA Murowana Goślina2016-09-1716:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
38PELIKAN Niechanowo - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-09-1815:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)0:1
39ORKAN Konarzewo - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-09-1716:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)3:3
40ZJEDNOCZENI Trzemeszno - WIARA LECHA Poznań2016-09-1716:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:1
41PIAST Kobylnica - MIESZKO Gniezno2016-09-1716:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:3
42ORKAN Jarosławiec - KŁOS Zaniemyśl2016-09-1715:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

43KŁOS Zaniemyśl - WEŁNA Rogoźno2016-09-2416:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:0
44MIESZKO Gniezno - ORKAN Jarosławiec2016-09-2416:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:1
45WIARA LECHA Poznań - PIAST Kobylnica2016-09-2416:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:2
46WIELKOPOLSKA Komorniki - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-09-2516:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:1
47AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - ORKAN Konarzewo2016-09-2415:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:3
48OTPS WINOGRADY Poznań - PELIKAN Niechanowo2016-09-2416:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:0
49VITCOVIA Witkowo - WARTA Śrem2016-09-2416:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

50WEŁNA Rogoźno - WARTA Śrem2016-10-0116:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:6
51PELIKAN Niechanowo - CONCORDIA Murowana Goślina2016-10-0215:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)2:8
52ORKAN Konarzewo - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-0116:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:3
53ZJEDNOCZENI Trzemeszno - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-10-0115:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)3:0
54PIAST Kobylnica - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-0116:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:1
55ORKAN Jarosławiec - WIARA LECHA Poznań2016-10-0115:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:8
56KŁOS Zaniemyśl - MIESZKO Gniezno2016-10-0116:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-08/2016-10-11

57MIESZKO Gniezno - WEŁNA Rogoźno2016-10-0816:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:1
58WIARA LECHA Poznań - KŁOS Zaniemyśl2016-10-0816:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:3
59WIELKOPOLSKA Komorniki - ORKAN Jarosławiec2016-10-0916:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:6
60AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - PIAST Kobylnica2016-10-0815:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
61OTPS WINOGRADY Poznań - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-10-1116:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )0:1
62CONCORDIA Murowana Goślina - ORKAN Konarzewo2016-10-0816:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)4:0
63VITCOVIA Witkowo - PELIKAN Niechanowo2016-10-0816:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)4:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

64PELIKAN Niechanowo - WARTA Śrem2016-10-1615:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)0:1
65ORKAN Konarzewo - VITCOVIA Witkowo2016-10-1515:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:6
66ZJEDNOCZENI Trzemeszno - CONCORDIA Murowana Goślina2016-10-1515:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:0
67PIAST Kobylnica - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-1515:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:2
68ORKAN Jarosławiec - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-10-1515:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )3:0
69KŁOS Zaniemyśl - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-1515:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:2
70MIESZKO Gniezno - WIARA LECHA Poznań2016-10-1515:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)5:0


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

71WIARA LECHA Poznań - WEŁNA Rogoźno2016-10-2318:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )7:1
72WIELKOPOLSKA Komorniki - MIESZKO Gniezno2016-10-2315:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:2
73AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - KŁOS Zaniemyśl2016-10-2215:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
74OTPS WINOGRADY Poznań - ORKAN Jarosławiec2016-10-2215:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )9:1
75CONCORDIA Murowana Goślina - PIAST Kobylnica2016-10-2215:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:1
76VITCOVIA Witkowo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-10-2215:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:1
77WARTA Śrem - ORKAN Konarzewo2016-10-2215:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2


Kolejka: 12 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

78WEŁNA Rogoźno - PELIKAN Niechanowo2016-10-2915:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:1
79ZJEDNOCZENI Trzemeszno - WARTA Śrem2016-10-2915:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:2
80PIAST Kobylnica - VITCOVIA Witkowo2016-10-2915:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:0
81ORKAN Jarosławiec - CONCORDIA Murowana Goślina2016-10-2915:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )5:1
82KŁOS Zaniemyśl - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-2915:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)2:0
83MIESZKO Gniezno - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-10-2915:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:0 V
84WIARA LECHA Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-3014:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )4:1


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

85WIELKOPOLSKA Komorniki - WEŁNA Rogoźno2016-11-0614:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)4:0
86AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - WIARA LECHA Poznań2016-11-0514:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:2
87OTPS WINOGRADY Poznań - MIESZKO Gniezno2016-11-0514:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )0:0
88CONCORDIA Murowana Goślina - KŁOS Zaniemyśl2016-11-0514:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:2
89VITCOVIA Witkowo - ORKAN Jarosławiec2016-11-0514:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:0
90WARTA Śrem - PIAST Kobylnica2016-11-0514:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:4
91PELIKAN Niechanowo - ORKAN Konarzewo2016-11-0614:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)0:4


Kolejka: 14 w dniach 2016-11-10/2016-11-11

92WEŁNA Rogoźno - ORKAN Konarzewo2016-11-1111:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)2:2
93ZJEDNOCZENI Trzemeszno - PELIKAN Niechanowo2016-11-1111:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)6:0
94ORKAN Jarosławiec - WARTA Śrem2016-11-1111:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )2:1
95KŁOS Zaniemyśl - VITCOVIA Witkowo2016-11-1111:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:2
96MIESZKO Gniezno - CONCORDIA Murowana Goślina2016-11-1111:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)6:1
97WIARA LECHA Poznań - OTPS WINOGRADY Poznań2016-11-1019:30Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:1
98WIELKOPOLSKA Komorniki - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-11-1111:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:2


Kolejka: 15 w dniach 2016-11-13/2017-03-18

99AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - WEŁNA Rogoźno2016-11-1916:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:0
100OTPS WINOGRADY Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-11-1313:30OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:2
101CONCORDIA Murowana Goślina - WIARA LECHA Poznań2016-11-1313:30Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:1
102VITCOVIA Witkowo - MIESZKO Gniezno2016-11-1313:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:1
103WARTA Śrem - KŁOS Zaniemyśl2016-11-1313:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:0
104PELIKAN Niechanowo - PIAST Kobylnica2016-11-1313:30Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)1:1
105ORKAN Konarzewo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-03-1815:30Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:0