Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 4

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-27/2016-08-28

1KS Gaj Wielki - BŁĘDNO Nądnia2016-08-2814:00KS Gaj Wielki (Bytyń )4:1
2SPARTA Brody - BORUSJA Boruja Kościelna2016-08-2812:00Sparta Brody (Brody )0:6
3PŁOMIEŃ II Przyprostynia - TS 05 Nowy Tomyśl2016-08-2717:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )1:1
4ORZEŁ Łowyń - DĄB Bolewice2016-08-2716:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )6:0 V
5LZS Wąsowo - HURAGAN Łomnica2016-08-2814:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )2:1
6CZARNI II Wróblewo - GROM Zębowo2016-08-2811:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

7BŁĘDNO Nądnia - GROM Zębowo2016-09-0317:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)5:2
8HURAGAN Łomnica - CZARNI II Wróblewo2016-09-0415:00Huragan Łomnica (Łomnica )0:4
9DĄB Bolewice - LZS Wąsowo2016-09-0414:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)4:0
10TS 05 Nowy Tomyśl - ORZEŁ Łowyń2016-09-0316:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:3
11BORUSJA Boruja Kościelna - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2016-09-0316:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)1:2
12KS Gaj Wielki - SPARTA Brody2016-09-0414:00KS Gaj Wielki (Bytyń )13:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

13SPARTA Brody - BŁĘDNO Nądnia2016-09-1112:00Sparta Brody (Brody )1:2
14PŁOMIEŃ II Przyprostynia - KS Gaj Wielki2016-09-1113:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )5:3
15ORZEŁ Łowyń - BORUSJA Boruja Kościelna2016-09-1016:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )2:1
16LZS Wąsowo - TS 05 Nowy Tomyśl2016-09-1114:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )2:1
17CZARNI II Wróblewo - DĄB Bolewice2016-09-1111:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:2
18GROM Zębowo - HURAGAN Łomnica2016-09-1114:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)3:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

19BŁĘDNO Nądnia - HURAGAN Łomnica2016-09-1716:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)2:2
20DĄB Bolewice - GROM Zębowo2016-09-1814:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)3:2
21TS 05 Nowy Tomyśl - CZARNI II Wróblewo2016-09-1716:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:2
22BORUSJA Boruja Kościelna - LZS Wąsowo2016-09-1716:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)2:3
23KS Gaj Wielki - ORZEŁ Łowyń2016-09-1814:00KS Gaj Wielki (Bytyń )1:1
24SPARTA Brody - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2016-09-1812:00Sparta Brody (Brody )0:7


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

25PŁOMIEŃ II Przyprostynia - BŁĘDNO Nądnia2016-09-2515:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )3:2
26ORZEŁ Łowyń - SPARTA Brody2016-09-2416:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )11:2
27LZS Wąsowo - KS Gaj Wielki2016-09-2514:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )4:1
28CZARNI II Wróblewo - BORUSJA Boruja Kościelna2016-09-2511:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:4
29GROM Zębowo - TS 05 Nowy Tomyśl2016-09-2514:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)1:2
30HURAGAN Łomnica - DĄB Bolewice2016-09-2515:00Huragan Łomnica (Łomnica )0:4


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

31BŁĘDNO Nądnia - DĄB Bolewice2016-10-0116:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)2:4
32TS 05 Nowy Tomyśl - HURAGAN Łomnica2016-10-0214:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:3
33BORUSJA Boruja Kościelna - GROM Zębowo2016-10-0116:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)1:0
34KS Gaj Wielki - CZARNI II Wróblewo2016-10-0214:00KS Gaj Wielki (Bytyń )3:4
35SPARTA Brody - LZS Wąsowo2016-10-0212:00Sparta Brody (Brody )1:9
36PŁOMIEŃ II Przyprostynia - ORZEŁ Łowyń2016-10-0116:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )1:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

37ORZEŁ Łowyń - BŁĘDNO Nądnia2016-10-0816:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:1
38LZS Wąsowo - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2016-10-0914:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )1:0
39CZARNI II Wróblewo - SPARTA Brody2016-10-0911:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )7:0
40GROM Zębowo - KS Gaj Wielki2016-10-0914:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)3:2
41HURAGAN Łomnica - BORUSJA Boruja Kościelna2016-10-0915:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:2
42DĄB Bolewice - TS 05 Nowy Tomyśl2016-10-0914:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)3:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

43BŁĘDNO Nądnia - TS 05 Nowy Tomyśl2016-10-1515:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)2:4
44BORUSJA Boruja Kościelna - DĄB Bolewice2016-10-1515:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)1:1
45KS Gaj Wielki - HURAGAN Łomnica2016-10-1614:00KS Gaj Wielki (Bytyń )2:4
46SPARTA Brody - GROM Zębowo2016-10-1612:00Sparta Brody (Brody )1:7
47PŁOMIEŃ II Przyprostynia - CZARNI II Wróblewo2016-10-1515:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )0:0
48ORZEŁ Łowyń - LZS Wąsowo2016-10-1515:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

49LZS Wąsowo - BŁĘDNO Nądnia2016-10-2314:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )2:0
50CZARNI II Wróblewo - ORZEŁ Łowyń2016-10-2311:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:2
51GROM Zębowo - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2016-10-2314:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)2:3
52HURAGAN Łomnica - SPARTA Brody2016-10-2315:00Huragan Łomnica (Łomnica )5:1
53DĄB Bolewice - KS Gaj Wielki2016-10-2314:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)6:1
54TS 05 Nowy Tomyśl - BORUSJA Boruja Kościelna2016-10-2215:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)6:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

55BŁĘDNO Nądnia - BORUSJA Boruja Kościelna2016-10-2915:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)2:0
56KS Gaj Wielki - TS 05 Nowy Tomyśl2016-10-3014:00KS Gaj Wielki (Bytyń )2:2
57SPARTA Brody - DĄB Bolewice2016-10-3010:00Sparta Brody (Brody )2:6
58PŁOMIEŃ II Przyprostynia - HURAGAN Łomnica2016-10-2915:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )2:4
59ORZEŁ Łowyń - GROM Zębowo2016-10-2915:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )4:0
60LZS Wąsowo - CZARNI II Wróblewo2016-10-3014:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )3:1


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

61CZARNI II Wróblewo - BŁĘDNO Nądnia2016-11-0611:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:0
62GROM Zębowo - LZS Wąsowo2016-11-0614:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)2:1
63HURAGAN Łomnica - ORZEŁ Łowyń2016-11-0614:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:4
64DĄB Bolewice - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2016-11-0614:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)2:1
65TS 05 Nowy Tomyśl - SPARTA Brody2016-11-0514:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:2
66BORUSJA Boruja Kościelna - KS Gaj Wielki2016-11-0513:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)3:2