Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-27/2016-08-28

1HURAGAN Michorzewo - PIECZARKA WIELICHOWO2016-08-2816:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )5:0
2PIAST JABŁONNA - JASTRZĄB RUDNIKI2016-08-2812:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)3:2
3ORZEŁ Rostarzewo - LAS Puszczykowo2016-08-2814:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)1:1
4ORŁY PLEWISKA - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-08-2811:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:0 V
5ORLIK SEPNO - NKS Niepruszewo2016-08-2813:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)1:4
6OKOŃ Sapowice - OGROL SIELINKO2016-08-2718:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)2:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

7NKS Niepruszewo - OKOŃ Sapowice2016-09-0315:30NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)4:1
8KS Gminy Brodnica Manieczki - ORLIK SEPNO2016-09-0415:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )3:1
9LAS Puszczykowo - ORŁY PLEWISKA2016-09-0316:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )3:0
10ORZEŁ Rostarzewo - JASTRZĄB RUDNIKI2016-09-0414:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)5:2
11HURAGAN Michorzewo - PIAST JABŁONNA2016-09-0416:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )8:1
12POGROM LUBOŃ - PIECZARKA WIELICHOWO2016-09-0415:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-21

13PIAST JABŁONNA - POGROM LUBOŃ2016-09-2117:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)1:2
14ORZEŁ Rostarzewo - HURAGAN Michorzewo2016-09-2117:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)0:0
15ORŁY PLEWISKA - JASTRZĄB RUDNIKI2016-09-2117:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:4
16ORLIK SEPNO - LAS Puszczykowo2016-09-2117:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)1:3
17OKOŃ Sapowice - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-09-2117:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)4:0
18OGROL SIELINKO - NKS Niepruszewo2016-09-2117:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)0:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

19KS Gminy Brodnica Manieczki - OGROL SIELINKO2016-09-1115:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )2:1
20LAS Puszczykowo - OKOŃ Sapowice2016-09-1016:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )0:2
21ORLIK SEPNO - JASTRZĄB RUDNIKI2016-09-1017:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)4:3
22HURAGAN Michorzewo - ORŁY PLEWISKA2016-09-1116:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )8:0
23POGROM LUBOŃ - ORZEŁ Rostarzewo2016-09-1111:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)11:2
24PIAST JABŁONNA - PIECZARKA WIELICHOWO2016-09-1112:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)1:6


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

25ORZEŁ Rostarzewo - PIECZARKA WIELICHOWO2016-09-1814:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)1:0
26ORŁY PLEWISKA - POGROM LUBOŃ2016-09-1815:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:6
27ORLIK SEPNO - HURAGAN Michorzewo2016-09-1816:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)1:8
28OKOŃ Sapowice - JASTRZĄB RUDNIKI2016-09-1717:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)1:3
29OGROL SIELINKO - LAS Puszczykowo2016-09-1813:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)4:0
30NKS Niepruszewo - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-09-1715:30NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)1:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

31LAS Puszczykowo - NKS Niepruszewo2016-09-2416:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )3:3
32JASTRZĄB RUDNIKI - OGROL SIELINKO2016-09-2513:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )0:1
33HURAGAN Michorzewo - OKOŃ Sapowice2016-09-2516:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )2:0
34POGROM LUBOŃ - ORLIK SEPNO2016-09-2515:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)9:1
35ORŁY PLEWISKA - PIECZARKA WIELICHOWO2016-09-2515:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:4
36PIAST JABŁONNA - ORZEŁ Rostarzewo2016-09-2512:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)5:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

37ORŁY PLEWISKA - PIAST JABŁONNA2016-10-0211:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:0
38ORLIK SEPNO - PIECZARKA WIELICHOWO2016-10-0116:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)1:5
39OKOŃ Sapowice - POGROM LUBOŃ2016-10-0116:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)1:3
40OGROL SIELINKO - HURAGAN Michorzewo2016-10-0213:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)1:1
41NKS Niepruszewo - JASTRZĄB RUDNIKI2016-10-0115:30NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)3:1
42KS Gminy Brodnica Manieczki - LAS Puszczykowo2016-10-0215:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )3:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

43KS Gminy Brodnica Manieczki - JASTRZĄB RUDNIKI2016-10-0915:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )2:0
44HURAGAN Michorzewo - NKS Niepruszewo2016-10-0916:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )3:0
45POGROM LUBOŃ - OGROL SIELINKO2016-10-0915:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:0
46OKOŃ Sapowice - PIECZARKA WIELICHOWO2016-10-0816:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)2:0
47PIAST JABŁONNA - ORLIK SEPNO2016-10-0912:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)2:0
48ORZEŁ Rostarzewo - ORŁY PLEWISKA2016-10-0914:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)3:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

49ORLIK SEPNO - ORZEŁ Rostarzewo2016-10-1615:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)0:4
50OKOŃ Sapowice - PIAST JABŁONNA2016-10-1515:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)2:2
51OGROL SIELINKO - PIECZARKA WIELICHOWO2016-10-1613:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)6:1
52NKS Niepruszewo - POGROM LUBOŃ2016-10-1515:30NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)1:0
53KS Gminy Brodnica Manieczki - HURAGAN Michorzewo2016-10-1615:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )0:3
54LAS Puszczykowo - JASTRZĄB RUDNIKI2016-10-1515:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )6:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

55HURAGAN Michorzewo - LAS Puszczykowo2016-10-2315:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )2:0
56POGROM LUBOŃ - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-10-2315:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)4:2
57NKS Niepruszewo - PIECZARKA WIELICHOWO2016-10-2215:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)4:0
58PIAST JABŁONNA - OGROL SIELINKO2016-10-2312:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)1:2
59ORZEŁ Rostarzewo - OKOŃ Sapowice2016-10-2314:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)5:3
60ORŁY PLEWISKA - ORLIK SEPNO2016-10-2315:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:0


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

61OKOŃ Sapowice - ORŁY PLEWISKA2016-10-2915:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)5:2
62OGROL SIELINKO - ORZEŁ Rostarzewo2016-10-3013:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:2
63NKS Niepruszewo - PIAST JABŁONNA2016-10-2915:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)7:2
64KS Gminy Brodnica Manieczki - PIECZARKA WIELICHOWO2016-10-3014:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )1:0
65LAS Puszczykowo - POGROM LUBOŃ2016-10-2915:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )2:1
66HURAGAN Michorzewo - JASTRZĄB RUDNIKI2016-10-3014:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )8:0


Kolejka: 12 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

67POGROM LUBOŃ - JASTRZĄB RUDNIKI2016-11-0611:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)4:0
68LAS Puszczykowo - PIECZARKA WIELICHOWO2016-11-0514:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )2:0
69PIAST JABŁONNA - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-11-0612:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)3:2
70ORZEŁ Rostarzewo - NKS Niepruszewo2016-11-0614:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)7:5
71ORŁY PLEWISKA - OGROL SIELINKO2016-11-0614:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:9
72ORLIK SEPNO - OKOŃ Sapowice2016-11-0613:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)1:3


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-12/2016-11-13

73OGROL SIELINKO - ORLIK SEPNO2016-11-1214:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)3:0
74NKS Niepruszewo - ORŁY PLEWISKA2016-11-1213:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)4:1
75KS Gminy Brodnica Manieczki - ORZEŁ Rostarzewo2016-11-1313:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )0:1
76LAS Puszczykowo - PIAST JABŁONNA2016-11-1213:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )2:2
77JASTRZĄB RUDNIKI - PIECZARKA WIELICHOWO2016-11-1313:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )0:4
78HURAGAN Michorzewo - POGROM LUBOŃ2016-11-1313:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )0:0