Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-28

1ROŻNOVIA Rożnowo - Antares ZALASEWO2016-08-2816:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )1:1
2ROKITA Rokietnica - ARKA Kiekrz2016-08-2811:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:1
3ODLEW Poznań - Byki Obrowo2016-08-2810:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3
4LZS OTOROWO - GKS Golęczewo2016-08-2816:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )6:2
5LKS Lipa - KS Kąsinowo2016-08-2813:00LKS Lipa (Lipa )3:1
6LKS Baborówko - KS UCHOROWO2016-08-2812:00LKS Baborówko (Baborówko )1:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

7KS Kąsinowo - LKS Baborówko2016-09-0411:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )4:1
8GKS Golęczewo - LKS Lipa2016-09-0316:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)5:3
9Byki Obrowo - LZS OTOROWO2016-09-0412:00Byki Obrowo (Obrowo )6:1
10ARKA Kiekrz - ODLEW Poznań2016-09-0312:00Arka Kiekrz (Kiekrz )2:2
11Antares ZALASEWO - ROKITA Rokietnica2016-09-0316:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )4:0 V
12TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - ROŻNOVIA Rożnowo2016-09-0416:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)3:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-11

13ROKITA Rokietnica - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2016-09-1111:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:3
14ODLEW Poznań - Antares ZALASEWO2016-09-1110:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:3
15LZS OTOROWO - ARKA Kiekrz2016-09-1116:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )2:1
16LKS Lipa - Byki Obrowo2016-09-1113:00LKS Lipa (Lipa )0:3
17LKS Baborówko - GKS Golęczewo2016-09-1112:00LKS Baborówko (Baborówko )0:3
18KS UCHOROWO - KS Kąsinowo2016-09-1114:00KS Uchorowo (Uchorowo .)2:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-14

19GKS Golęczewo - KS UCHOROWO2016-09-1417:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)0:3
20Byki Obrowo - LKS Baborówko2016-09-1417:00Byki Obrowo (Obrowo )3:3
21ARKA Kiekrz - LKS Lipa2016-09-1417:00Arka Kiekrz (Kiekrz )8:0
22Antares ZALASEWO - LZS OTOROWO2016-09-1417:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )3:3
23TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - ODLEW Poznań2016-09-1420:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)11:0
24ROŻNOVIA Rożnowo - ROKITA Rokietnica2016-09-1417:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )2:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-18

25ODLEW Poznań - ROŻNOVIA Rożnowo2016-09-1812:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:7
26LZS OTOROWO - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2016-09-1816:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )2:4
27LKS Lipa - Antares ZALASEWO2016-09-1813:00LKS Lipa (Lipa )3:1
28LKS Baborówko - ARKA Kiekrz2016-09-1812:00LKS Baborówko (Baborówko )4:1
29KS UCHOROWO - Byki Obrowo2016-09-1814:00KS Uchorowo (Uchorowo .)0:3
30KS Kąsinowo - GKS Golęczewo2016-09-1811:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

31Byki Obrowo - KS Kąsinowo2016-09-2512:00Byki Obrowo (Obrowo )11:0
32ARKA Kiekrz - KS UCHOROWO2016-09-2416:00Arka Kiekrz (Kiekrz )3:3
33Antares ZALASEWO - LKS Baborówko2016-09-2416:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )4:1
34TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - LKS Lipa2016-09-2514:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)7:0
35ROŻNOVIA Rożnowo - LZS OTOROWO2016-09-2516:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )4:2
36ROKITA Rokietnica - ODLEW Poznań2016-09-2511:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-02

37LZS OTOROWO - ROKITA Rokietnica2016-10-0216:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )3:0
38LKS Lipa - ROŻNOVIA Rożnowo2016-10-0213:00LKS Lipa (Lipa )1:1
39LKS Baborówko - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2016-10-0212:00LKS Baborówko (Baborówko )4:2
40KS UCHOROWO - Antares ZALASEWO2016-10-0214:00KS Uchorowo (Uchorowo .)0:1
41KS Kąsinowo - ARKA Kiekrz2016-10-0211:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )0:4
42GKS Golęczewo - Byki Obrowo2016-10-0211:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)3:5


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

43ARKA Kiekrz - GKS Golęczewo2016-10-0816:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:1
44KS Kąsinowo - Antares ZALASEWO2016-10-0911:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:6
45TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - KS UCHOROWO2016-10-0914:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)6:1
46ROŻNOVIA Rożnowo - LKS Baborówko2016-10-0916:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )7:1
47ROKITA Rokietnica - LKS Lipa2016-10-0911:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:2
48ODLEW Poznań - LZS OTOROWO2016-10-0910:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

49LKS Lipa - ODLEW Poznań2016-10-1613:00LKS Lipa (Lipa )2:3
50LKS Baborówko - ROKITA Rokietnica2016-10-1612:00LKS Baborówko (Baborówko )5:2
51KS UCHOROWO - ROŻNOVIA Rożnowo2016-10-1614:00KS Uchorowo (Uchorowo .)3:1
52KS Kąsinowo - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2016-10-1611:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:4
53GKS Golęczewo - Antares ZALASEWO2016-10-1515:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)2:4
54Byki Obrowo - ARKA Kiekrz2016-10-1612:00Byki Obrowo (Obrowo )10:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-23

55Byki Obrowo - Antares ZALASEWO2016-10-2313:00Byki Obrowo (Obrowo )7:0
56TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - GKS Golęczewo2016-10-2314:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)5:2
57ROŻNOVIA Rożnowo - KS Kąsinowo2016-10-2315:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )2:1
58ROKITA Rokietnica - KS UCHOROWO2016-10-2311:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:2
59ODLEW Poznań - LKS Baborówko2016-10-2310:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:7
60LZS OTOROWO - LKS Lipa2016-10-2315:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )2:1


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

61LKS Baborówko - LZS OTOROWO2016-10-3012:00LKS Baborówko (Baborówko )2:0
62KS UCHOROWO - ODLEW Poznań2016-10-3014:00KS Uchorowo (Uchorowo .)1:2
63KS Kąsinowo - ROKITA Rokietnica2016-10-3011:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:1
64GKS Golęczewo - ROŻNOVIA Rożnowo2016-10-2915:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)2:3
65Byki Obrowo - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2016-10-3012:00Byki Obrowo (Obrowo )0:3
66ARKA Kiekrz - Antares ZALASEWO2016-10-2911:00Arka Kiekrz (Kiekrz )3:2


Kolejka: 12 w dniach 2016-11-06

67TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - ARKA Kiekrz2016-11-0614:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)2:2
68ROŻNOVIA Rożnowo - Byki Obrowo2016-11-0614:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )2:5
69ROKITA Rokietnica - GKS Golęczewo2016-11-0611:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:4
70ODLEW Poznań - KS Kąsinowo2016-11-0610:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
71LZS OTOROWO - KS UCHOROWO2016-11-0614:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )0:3
72LKS Lipa - LKS Baborówko2016-11-0613:00LKS Lipa (Lipa )4:4


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-12/2017-04-13

73KS UCHOROWO - LKS Lipa2016-11-1314:00KS Uchorowo (Uchorowo .)4:1
74KS Kąsinowo - LZS OTOROWO2016-11-1311:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:0
75GKS Golęczewo - ODLEW Poznań2016-11-1214:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)2:3
76Byki Obrowo - ROKITA Rokietnica2016-11-1312:00Byki Obrowo (Obrowo )4:0
77ARKA Kiekrz - ROŻNOVIA Rożnowo2016-11-1214:00Arka Kiekrz (Kiekrz )3:5
78Antares ZALASEWO - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-04-1320:00sztuczna trawa Antares Zalasewo (Swarzędz, św. Marcina 1)2:2