Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-27/2016-08-28

1KS SZCZYTNIKI - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-08-2811:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)0:4
2PRZEMYSŁAW Poznań - FARA PELIKAN Żydowo2016-08-2814:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
3GKS Gułtowy - POZNAŃ FC2016-08-2812:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)0:0
4PIAST ŁUBOWO - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-08-2812:00Piast Łubowo (Łubowo .)0:2
5MEBLORZ SWARZĘDZ - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-08-2714:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)27:0
6LECHITA Kłecko - KS 1999 Łopuchowo2016-08-2811:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)4:2
7LOTNIK-1997 POZNAŃ - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-08-2816:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)1:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

8LOTNIK-1997 POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-09-0316:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)1:3
9KS 1999 Łopuchowo - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-09-0316:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )5:1
10MEBLORZ SWARZĘDZ - LECHITA Kłecko2016-09-0417:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:3
11JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-09-0414:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)0:30
12GKS Gułtowy - PIAST ŁUBOWO2016-09-0415:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)0:5
13FARA PELIKAN Żydowo - POZNAŃ FC2016-09-0316:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)2:1
14KS SZCZYTNIKI - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-0411:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)0:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

15PRZEMYSŁAW Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-09-1114:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
16POZNAŃ FC - KS SZCZYTNIKI2016-09-1016:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)9:3
17PIAST ŁUBOWO - FARA PELIKAN Żydowo2016-09-1114:00Piast Łubowo (Łubowo .)1:0
18JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - GKS Gułtowy2016-09-1116:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)3:8
19LECHITA Kłecko - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-09-1111:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)0:1
20WEŁNIANKA Kiszkowo - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-09-1114:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)2:9
21LOTNIK-1997 POZNAŃ - KS 1999 Łopuchowo2016-09-1016:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)0:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-14/2016-09-15

22AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KS 1999 Łopuchowo2016-09-1417:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
23LOTNIK-1997 POZNAŃ - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-09-1417:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)0:2
24IKP OLIMPIA POZNAŃ - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-09-1417:00IKP Olimpia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:1
25GKS Gułtowy - LECHITA Kłecko2016-09-1417:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)1:3
26FARA PELIKAN Żydowo - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-09-1417:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)9:0
27KS SZCZYTNIKI - PIAST ŁUBOWO2016-09-1417:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)1:5
28PRZEMYSŁAW Poznań - POZNAŃ FC2016-09-1519:30Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

29POZNAŃ FC - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-09-1716:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:3
30PIAST ŁUBOWO - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-1812:00Piast Łubowo (Łubowo .)3:1
31JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - KS SZCZYTNIKI2016-09-1816:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)5:2
32LECHITA Kłecko - FARA PELIKAN Żydowo2016-09-1716:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)2:0
33WEŁNIANKA Kiszkowo - GKS Gułtowy2016-09-1814:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)2:1
34LOTNIK-1997 POZNAŃ - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-09-1716:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)1:1
35KS 1999 Łopuchowo - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-09-1716:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )2:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

36AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-09-2513:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:3
37IKP OLIMPIA POZNAŃ - KS 1999 Łopuchowo2016-09-2414:00IKP Olimpia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:0
38LOTNIK-1997 POZNAŃ - GKS Gułtowy2016-09-2416:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)6:0
39FARA PELIKAN Żydowo - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-09-2416:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)3:3
40KS SZCZYTNIKI - LECHITA Kłecko2016-09-2511:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)3:0 V
41PRZEMYSŁAW Poznań - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-09-2514:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:2
42POZNAŃ FC - PIAST ŁUBOWO2016-09-2518:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:5


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

43PIAST ŁUBOWO - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-0212:00Piast Łubowo (Łubowo .)2:3
44JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - POZNAŃ FC2016-10-0216:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)3:11
45LECHITA Kłecko - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-0115:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)3:1
46WEŁNIANKA Kiszkowo - KS SZCZYTNIKI2016-10-0214:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)4:4
47LOTNIK-1997 POZNAŃ - FARA PELIKAN Żydowo2016-10-0116:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)2:0
48KS 1999 Łopuchowo - GKS Gułtowy2016-10-0116:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )4:1
49MEBLORZ SWARZĘDZ - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-10-0216:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:6


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

50AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-10-0913:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:1
51GKS Gułtowy - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-10-0915:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)3:9
52FARA PELIKAN Żydowo - KS 1999 Łopuchowo2016-10-0816:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)2:2
53LOTNIK-1997 POZNAŃ - KS SZCZYTNIKI2016-10-0816:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)0:1
54PRZEMYSŁAW Poznań - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-10-0914:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1
55POZNAŃ FC - LECHITA Kłecko2016-10-0816:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:3
56PIAST ŁUBOWO - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-10-0912:00Piast Łubowo (Łubowo .)22:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

57JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-1615:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)3:7
58LECHITA Kłecko - PIAST ŁUBOWO2016-10-1515:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)0:0
59WEŁNIANKA Kiszkowo - POZNAŃ FC2016-10-1614:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)0:2
60LOTNIK-1997 POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-1516:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)1:4
61KS 1999 Łopuchowo - KS SZCZYTNIKI2016-10-1516:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )2:0
62MEBLORZ SWARZĘDZ - FARA PELIKAN Żydowo2016-10-1615:30Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)6:4
63IKP OLIMPIA POZNAŃ - GKS Gułtowy2016-10-1516:00IKP Olimpia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)9:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

64AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - GKS Gułtowy2016-10-2310:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)6:0
65FARA PELIKAN Żydowo - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-10-2215:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)0:7
66KS SZCZYTNIKI - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-10-2311:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)3:1
67PRZEMYSŁAW Poznań - KS 1999 Łopuchowo2016-10-2314:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:3
68LOTNIK-1997 POZNAŃ - POZNAŃ FC2016-10-2215:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)2:1
69PIAST ŁUBOWO - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-10-2312:00Piast Łubowo (Łubowo .)1:0
70JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - LECHITA Kłecko2016-10-2316:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)1:12


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

71LECHITA Kłecko - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-10-2915:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)3:2
72WEŁNIANKA Kiszkowo - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-10-3014:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)15:0
73LOTNIK-1997 POZNAŃ - PIAST ŁUBOWO2016-10-2915:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)1:0
74KS 1999 Łopuchowo - POZNAŃ FC2016-10-2915:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )3:1
75PRZEMYSŁAW Poznań - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-10-2920:00Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 153:2
76IKP OLIMPIA POZNAŃ - KS SZCZYTNIKI2016-10-2914:00IKP Olimpia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:1
77GKS Gułtowy - FARA PELIKAN Żydowo2016-10-3014:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)2:0


Kolejka: 12 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

78AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - FARA PELIKAN Żydowo2016-11-0614:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:1
79KS SZCZYTNIKI - GKS Gułtowy2016-11-0611:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)15:0
80PRZEMYSŁAW Poznań - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-11-0612:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:5
81POZNAŃ FC - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-11-0514:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)3:0
82PIAST ŁUBOWO - KS 1999 Łopuchowo2016-11-0612:00Piast Łubowo (Łubowo .)1:1
83LOTNIK-1997 POZNAŃ - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-11-0514:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)12:1
84LECHITA Kłecko - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-11-0514:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)3:0 V


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-11/2016-11-12

85WEŁNIANKA Kiszkowo - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-11-1114:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)1:3
86LOTNIK-1997 POZNAŃ - LECHITA Kłecko2016-11-1214:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)1:1
87KS 1999 Łopuchowo - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-11-1214:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )9:0 V
88MEBLORZ SWARZĘDZ - PIAST ŁUBOWO2016-11-1214:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:5
89IKP OLIMPIA POZNAŃ - POZNAŃ FC2016-11-1214:00IKP Olimpia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)7:2
90GKS Gułtowy - PRZEMYSŁAW Poznań2016-11-1114:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)2:1
91FARA PELIKAN Żydowo - KS SZCZYTNIKI2016-11-1214:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)4:3