Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka A1 Junior

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-13/2016-09-07

1WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-08-3018:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)1:2
2UNIA Swarzędz - GÓRNIK KONIN2016-08-1311:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:4
3TARNOVIA Tarnowo Podgórne - HELIOS Czempiń2016-08-3017:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)3:2
4STAL Pleszew - JAROTA Jarocin2016-09-0717:30Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:4
5Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - KOTWICA Kórnik2016-08-1311:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
6KS Canarinhos Skórzewo - PRZEMYSŁAW Poznań2016-08-3117:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:3
7POLONIA Leszno - LECH II Poznań2016-08-1311:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:2
8MIESZKO Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2016-08-1717:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-20/2016-08-21

9CENTRA Ostrów Wlkp. - LIDER SWARZĘDZ2016-08-2013:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)7:2
10LECH II Poznań - MIESZKO Gniezno2016-08-2010:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:0
11KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA Leszno2016-08-2116:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:1
12KOTWICA Kórnik - PRZEMYSŁAW Poznań2016-08-2011:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)6:2
13JAROTA Jarocin - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-08-2013:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:2
14HELIOS Czempiń - STAL Pleszew2016-08-2111:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)2:3
15GÓRNIK KONIN - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-08-2111:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)0:3
16WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - UNIA Swarzędz2016-08-2117:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)0:6


Kolejka: 3 w dniach 2016-08-24

17UNIA Swarzędz - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-08-2416:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2
18TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-08-2416:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)4:1
19STAL Pleszew - GÓRNIK KONIN2016-08-2418:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:3
20Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - HELIOS Czempiń2016-08-2416:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
21PRZEMYSŁAW Poznań - JAROTA Jarocin2016-08-2416:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )4:3
22POLONIA Leszno - KOTWICA Kórnik2016-08-2416:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:4
23MIESZKO Gniezno - KS Canarinhos Skórzewo2016-08-2416:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)7:3
24LIDER SWARZĘDZ - LECH II Poznań2016-08-2416:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:16


Kolejka: 4 w dniach 2016-08-27/2016-08-28

25CENTRA Ostrów Wlkp. - LECH II Poznań2016-08-2713:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:5
26KS Canarinhos Skórzewo - LIDER SWARZĘDZ2016-08-2713:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)6:2
27KOTWICA Kórnik - MIESZKO Gniezno2016-08-2711:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:1
28JAROTA Jarocin - POLONIA Leszno2016-08-2812:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)9:0
29HELIOS Czempiń - PRZEMYSŁAW Poznań2016-08-2811:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)2:2
30GÓRNIK KONIN - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-08-2711:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)2:0
31STAL Pleszew - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-08-2710:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)6:2
32UNIA Swarzędz - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-08-2711:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-03/2016-09-21

33TARNOVIA Tarnowo Podgórne - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-09-0411:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)5:1
34STAL Pleszew - UNIA Swarzędz2016-09-2117:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)6:1
35Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-09-0311:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)3:0
36PRZEMYSŁAW Poznań - GÓRNIK KONIN2016-09-0312:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:4
37POLONIA Leszno - HELIOS Czempiń2016-09-0313:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)4:1
38MIESZKO Gniezno - JAROTA Jarocin2016-09-0411:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3
39LIDER SWARZĘDZ - KOTWICA Kórnik2016-09-0411:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:10
40LECH II Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-0310:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

41CENTRA Ostrów Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-1013:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:3
42KOTWICA Kórnik - LECH II Poznań2016-09-1011:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:2
43JAROTA Jarocin - LIDER SWARZĘDZ2016-09-1012:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)8:0
44HELIOS Czempiń - MIESZKO Gniezno2016-09-1111:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)0:3
45GÓRNIK KONIN - POLONIA Leszno2016-09-1011:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)5:0
46WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-1111:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)0:2
47UNIA Swarzędz - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-09-1011:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:2
48TARNOVIA Tarnowo Podgórne - STAL Pleszew2016-09-1111:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-09-16/2016-09-18

49STAL Pleszew - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-09-1617:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)8:2
50Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-09-1711:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:0
51PRZEMYSŁAW Poznań - UNIA Swarzędz2016-09-1712:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:2
52POLONIA Leszno - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-09-1713:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:0
53MIESZKO Gniezno - GÓRNIK KONIN2016-09-1811:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:0
54LIDER SWARZĘDZ - HELIOS Czempiń2016-09-1811:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:4
55LECH II Poznań - JAROTA Jarocin2016-09-1810:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:4
56KS Canarinhos Skórzewo - KOTWICA Kórnik2016-09-1713:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

57CENTRA Ostrów Wlkp. - KOTWICA Kórnik2016-09-2413:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:1
58JAROTA Jarocin - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-2512:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)5:0
59HELIOS Czempiń - LECH II Poznań2016-09-2511:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)1:7
60GÓRNIK KONIN - LIDER SWARZĘDZ2016-09-2511:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)10:0
61WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - MIESZKO Gniezno2016-09-2511:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)3:2
62UNIA Swarzędz - POLONIA Leszno2016-09-2411:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)4:0
63TARNOVIA Tarnowo Podgórne - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-2511:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:4
64STAL Pleszew - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-09-2411:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-01/2016-10-05

65Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-10-0111:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)5:0
66PRZEMYSŁAW Poznań - STAL Pleszew2016-10-0112:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )6:3
67POLONIA Leszno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-0113:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)2:0
68MIESZKO Gniezno - UNIA Swarzędz2016-10-0516:30Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:0
69LIDER SWARZĘDZ - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-10-0211:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:3
70LECH II Poznań - GÓRNIK KONIN2016-10-0110:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3
71KS Canarinhos Skórzewo - HELIOS Czempiń2016-10-0113:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:1
72KOTWICA Kórnik - JAROTA Jarocin2016-10-0110:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-08/2016-11-19

73CENTRA Ostrów Wlkp. - JAROTA Jarocin2016-10-0813:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:5
74HELIOS Czempiń - KOTWICA Kórnik2016-10-0911:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)0:8
75GÓRNIK KONIN - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-0915:00Sparta Konin (Konin, Łężyńska 4)2:1
76WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - LECH II Poznań2016-10-0911:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)0:4
77UNIA Swarzędz - LIDER SWARZĘDZ2016-11-1911:00Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 153:0
78TARNOVIA Tarnowo Podgórne - MIESZKO Gniezno2016-10-0911:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:4
79STAL Pleszew - POLONIA Leszno2016-10-0811:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:0
80Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-0810:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:0


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

81PRZEMYSŁAW Poznań - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-10-1512:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )5:3
82POLONIA Leszno - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-10-1513:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:4
83STAL Pleszew - MIESZKO Gniezno2016-10-1612:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)2:3
84LIDER SWARZĘDZ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-1611:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:3 V
85LECH II Poznań - UNIA Swarzędz2016-10-1510:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
86KS Canarinhos Skórzewo - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-10-1513:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:0 V
87KOTWICA Kórnik - GÓRNIK KONIN2016-10-1511:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:5
88JAROTA Jarocin - HELIOS Czempiń2016-10-1612:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)4:0


Kolejka: 12 w dniach 2016-10-19/2016-10-23

89CENTRA Ostrów Wlkp. - HELIOS Czempiń2016-10-1918:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:3
90GÓRNIK KONIN - JAROTA Jarocin2016-10-2311:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)6:0
91WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - KOTWICA Kórnik2016-10-2311:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)1:2
92KS Canarinhos Skórzewo - UNIA Swarzędz2016-10-2314:30Skórzewo, Poznańska 705:2
93TARNOVIA Tarnowo Podgórne - LECH II Poznań2016-10-2310:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:1
94STAL Pleszew - LIDER SWARZĘDZ2016-10-2315:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)5:4
95Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - MIESZKO Gniezno2016-10-2211:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)3:0
96PRZEMYSŁAW Poznań - POLONIA Leszno2016-10-2212:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )5:0


Kolejka: 13 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

97POLONIA Leszno - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-10-2913:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)3:0
98MIESZKO Gniezno - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-3011:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:1
99LIDER SWARZĘDZ - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-10-3011:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:12
100LECH II Poznań - STAL Pleszew2016-10-2910:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:0
101KS Canarinhos Skórzewo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-2912:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:3
102KOTWICA Kórnik - UNIA Swarzędz2016-10-2910:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)5:0
103JAROTA Jarocin - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-10-3012:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)5:2
104HELIOS Czempiń - GÓRNIK KONIN2016-10-3011:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)0:1


Kolejka: 14 w dniach 2016-11-05/2016-11-09

105CENTRA Ostrów Wlkp. - GÓRNIK KONIN2016-11-0513:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:2
106WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - HELIOS Czempiń2016-11-0611:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)3:1
107UNIA Swarzędz - JAROTA Jarocin2016-11-0914:00Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 14:2
108TARNOVIA Tarnowo Podgórne - KOTWICA Kórnik2016-11-0610:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:4
109STAL Pleszew - KS Canarinhos Skórzewo2016-11-0514:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)5:1
110Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - LECH II Poznań2016-11-0511:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:2
111PRZEMYSŁAW Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-11-0512:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )5:0
112POLONIA Leszno - MIESZKO Gniezno2016-11-0513:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:0


Kolejka: 15 w dniach 2016-11-10/2016-11-13

113MIESZKO Gniezno - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-11-1311:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:0
114LIDER SWARZĘDZ - POLONIA Leszno2016-11-1311:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:2
115PRZEMYSŁAW Poznań - LECH II Poznań2016-11-1013:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:3
116KS Canarinhos Skórzewo - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2016-11-1113:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:12
117KOTWICA Kórnik - STAL Pleszew2016-11-1211:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:1
118JAROTA Jarocin - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-11-1312:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:3
119HELIOS Czempiń - UNIA Swarzędz2016-11-1311:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)3:6
120GÓRNIK KONIN - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-11-1311:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)7:0