Konta dla klubów w domenie @wielkopolskizpn.pl

WZPN logo 200Wielkopolski ZPN przypomina o procesie zakładania skrzynek klubowych w domenie związkowej @wielkopolskizpn.pl. Z uwagi na liczne zapytania wyjaśniamy równie pojawiające się wątpliwości.

Decyzją Zarządu Wielkopolskiego ZPN skrzynkę mailową w domenie związkowej otrzyma każdy zrzeszony klub. Od 1 lipca korzystanie z nich w komunikacji wewnętrznej na linii Związek – Klub stanie się obowiązkowe. Korespondencja mailowa w dużej mierze zastąpi tradycyjną korespondencję pocztową. Wszystkie konta będą uruchomiane stopniowo w marcu i kwietniu.

Do otrzymania danych dostępowych do klubowej skrzynki konieczne jest wypełnienie specjalnie przygotowanego indywidualnego oświadczenia dla poszczególnych klubów. Dokumenty znaleźć można pod poniższymi linkami:

- kluby OZPN Kalisz (klik!)

- kluby OZPN Konin (klik!)

- kluby OZPN Leszno (klik!)

- kluby OZPN Piła (klik!)

- kluby strefy poznańskiej (klik!)

- kluby futsalowe (klik!)

Wydrukowane oświadczenie należy wypełnić i podpisać, a następnie przesłać pocztą tradycyjną do nowej siedziby Związku (Warmińska 1, 60-622 Poznań) lub dostarczyć osobiście. Możliwe jest też przekazanie oświadczeń podczas spotkań z klubami przed rundą wiosenną. Ważne aby podpisane i opieczętowane zostały obie części oświadczenia.

Przesłanie dokumentu mailem w formie skanu bądź faksem będzie skutkować jedynie wprowadzeniem danych klubu do aktualizowanej bazy kontaktowej Związku. Podstawą do założenia konta i wprowadzenia korespondencji mailowej jest wyłącznie otrzymanie przez Związek oryginału oświadczenia.

Jednocześnie informujemy, że konta mailowe umożliwiają opcję przekierowania przychodzącej poczty z innego adresu, wobec czego możliwe jest dalsze korzystanie z dwóch skrzynek – oficjalnej związkowej i dotychczasowej – poprzez jedno konto. Szczegółowe informacje dotyczące konfiguracji poczty znajdą Państwo na swoich skrzynkach po pierwszym zalogowaniu.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Na wskazaną skrzynkę prosimy również o przesyłanie informacji o ewentualnym braku dedykowanego oświadczenia dla Klubu.