Z boiska
Skrzaty zagrają po raz trzeci w Dzień Dziecka

Już po raz trzeci Wielkopolski ZPN zorganizuje Turniej Skrzatów dla dzieci urodzonych w roku 2010 i młodszych. Tym razem najmłodsi zagrają w Dzień Dziecka, 1 czerwca.

Więcej…
 
Medyk blisko mistrzostwa, Lech wciąż bez strat

Medyk LM2016Wszystko wskazuje na to, że już w sobotę Medyk Konin będzie mógł świętować czwarty z rzędu tytuł Mistrzyń Polski. W grze o tytuł pozostaje również Lech Poznań, który rundę finałową na razie pokonuje bez strat w Lotto Ekstraklasie. Szanse na awans zachowują w I lidze kobiet Polonia Poznań, a w III lidze Sokół Kleczew i Lech II Poznań. Na futsalowych parkietach utrzymanie w Ekstraklasie zapewnił sobie z kolei Red Dragons Pniewy. Zapraszamy na podsumowanie występów wielkopolskich drużyn w ligach centralnych.

Więcej…
 
Gdzie na mecz? 13-14 maja

PeryferiaW ten weekend w Wielkopolsce czekają nas mecze na wszystkich możliwych poziomach, od Lotto Ekstraklasy do Klasy B. Gdzie emocji będzie najwięcej? Tradycyjnie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na sobotę i niedzielę.

Więcej…
 
Puchary powędrowały do Jarocina, Konina, Rawicza i Wągrowca

Nielba PP 2Trzecioligowe Jarota Jarocin i Górnik Konin, a także czwartoligowcy - Rawia Rawicz oraz Nielba Wągrowiec zdobywcami okręgowych Pucharów Polski. Zwycięzcy za dwa tygodnie rozpoczną walkę o trofeum na szczeblu wojewódzkim.

Więcej…
 
Okręgi wyłonią zdobywców pucharów

PP WZPNWe wszystkich czterech okręgach Wielkopolskiego ZPN w środę wyłonieni zostaną zwycięzcy okręgówych pucharów. Decydujące spotkania będą miały wyjątkową otoczkę, a w Pile po raz pierwszy wręczone zostanie trofeum przechodnie.

Więcej…
 
Olimpia i Byki dołączają do Wenusa Jędrzejewo

OlimpiaIKP Olimpia Poznań oraz Byki Obrowo to kolejne zespoły, które w tym sezonie zapewniły sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Przed tygodniem jako pierwszy uczynił to Wenus Jędrzejewo. Kilka innych drużyn w ostatnich dniach znacząco się do tego przybliżyło. Zapraszamy na podsumowanie wydarzeń weekendowych na wielkopolskich boiskach.

Więcej…
 
Gdzie na mecz - 6-7 maja

PeryferiaKolejny weekend piłkarski w Wielkopolsce zapowiada się bardzo interesująco zwłaszcza w najwyższych ligach w Wielkopolsce. Zapraszamy na co tygodniowy przegląd, gdzie warto wybrać się obejrzeć piłkarską rywalizację.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 1 z 9