Wydziały i komisje


Schemat org

KOMISJA DS. NAGŁYCH

ZWIĄZKOWA KOMISJA ODWOŁAWCZA

1. ADAM KUPSIK - Przewodniczący
2. ZBIGNIEW MICHALAK - Z-ca Przew.
3. KRZYSZTOF DROZDOWICZ - Sekretarz
4. RYSZARD CHWIAŁKOWSKI
5. TADEUSZ GOŚCIŃSKI
6. JAN ŁUKOMSKI

7. KRZYSZTOF PIASEK
8. ADAM RODECKI
9. BERNARD ROZWAŁKA
10. MAREK STRZYŻEWSKI
11. WOJCIECH SZYMCZAK

KOLEGIUM SĘDZIÓW WZPN

1. ZBIGNIEW CUKIERT (P)
2. ANDRZEJ KOZŁOWSKI (W)
3. ADAM KUPSIK (S)
4. PRZEMYSŁAW GŁOWACKI
5. SZYMON LIZAK
6. ŁUKASZ ARASZKIEWICZ
7. TOMASZ NOWICKI
8. DARIUSZ ZŁOTNICKI
9. TOMASZ KORDY
10. RAJMUND MARTYNIAK
11. ZBIGNIEW TOBOŁA
12. PAWEŁ WOŹNIAK

WYDZIAŁ GIER I EWIDENCJI

1. ANDRZEJ GICZELA (P)
2. MIŁOSZ ŁONDKA (W)
3. GRZEGORZ
KASPERKOWICZ (S)
4. KAJETAN OLSZEWSKI
5. WOJCIECH KUJAWA
6. STANISŁAW KLUCZYŃSKI
7. JAROSŁAW MAGOT
8. MAREK BIADAŁA
9. JAN ŻOŁNIEREK
10. WITOLD MUSIAŁ
11. WŁODZIMIERZ BACHORZ
12. MARIUSZ NAMYŚLAK

 RADA TRENERÓW

1. MARCIN DORNA (P)
2. ADAM ZIÓŁKOWSKI (S)
3. DAWID DOMINICZAK
4. ROMAN JASZCZAK
5. ANDRZEJ KABACIŃSKI
6. JANUSZ NIEDŹWIEDŹ
7. MARIUSZ RUMAK
8. WOJCIECH TOMASZEWSKI
9. RAFAŁ ULATOWSKI
10. WOJCIECH WEISS

WYDZIAŁ DS. WSPÓŁPRACY
Z SAMORZĄDAMI I ORG. SPOŁ. 

1. MARCIN WOJTKOWIAK (P)      
2. ZBIGNIEW TRAWKA
3. ANDRZEJ REIS
4. KRZYSZTOF PIASEK
5. PAWEŁ BOCIAN
6. TOBIASZ WIESIOŁEK
7. PIOTR TRAWIŃSKI
8. JERZY NAJDEREK
9. RAFAŁ JANIAK
10. KAROL SZUBERT
     

 

 

 

WYDZIAŁ DYSCYPLINY

1. PIOTR HAJDUK (P)
2. PAWEŁ ŚLIWOWSKI (W)
3. TOMASZ BARYLSKI (S)
4. MARCIN GOŚCINIAK
5. BARTOSZ KAWCZYŃSKI
6. JACEK SOKOŁOWSKI
7. KRYSTIAN PIASEK
8. MATEUSZ WOJCIECHOWSKI

WYDZIAŁ SZKOLENIA
I PIŁKARSTWA

MŁODZIEŻOWEGO

1. PAWEŁ KUTYNIA (P)
2. MARCIN DORNA (W)
3. WOJCIECH TOMASZEWSKI (S)
4. LESZEK BARCZYŃSKI
5. JAKUB PUJANEK
6. MARCIN WOŹNIAK
7. TOMASZ KOWALSKI
8. ADAM ZIÓŁKOWSKI
9. MARCIN DRAJER
10. WOJCIECH WEISS
11. PIOTR ŁUKASZEWSKI
12. MARCIN KAŁUŻA

WYDZIAŁ PIŁKARSTWA KOBIECEGO

1. RAFAŁ RATAJCZAK (P)
2. NINA PATALON (S)
3. MICHAŁ ZGARDA
4. JANUSZ GAJEWSKI
5. MARTA WOŹNIAK
6. PIOTR WALKOWIAK
7. ŁUKASZ PAWLAK
8. ROMAN ŁOPATA
9. MARIOLA WYSOCKA

 

KOMISJA DS. LICENCJI TRENERSKICH

1. ANDRZEJ JUSKOWIAK (P)
2. MARCIN DRAJER (W)
3. JAKUB STRUŻYŃSKI (S)
4. ADAM ZIÓŁKOWSKI

KOMISJA DS. FUTSALU I PIŁKI PLAŻOWEJ

1. BARTOSZ BARAŃSKI (P)
2. PIOTR KUŚ
3. WOJCIECH WEISS
4. DARIUSZ ZŁOTNICKI
5. RAFAŁ GNYBEK
6. PAWEŁ MROZKOWIAK
7. TOMASZ NOWICKI
8. MARIUSZ LUDWICZAK

WYDZIAŁ DS. BEZPIECZEŃSTWA
NA OBIEKTACH PIŁKARSKICH

1. RAFAŁ KNIECICKI (P)
2. RYSZARD TOMCZAK (W)
3. PAWEŁ WOŹNIAK (S)
4. KRZYSZTOF URBANEK
5. ROMAN GAUZA
6. LESZEK SZOCIK

KOMISJA MEDYCZNA

1. WITOLD DUDZIŃSKI (P)
2. PAWEŁ BĄKOWSKI
3. GRZEGORZ BIEGAŃSKI
4. ANDRZEJ PYDA

KOMISJA DS.
LICENCJI KLUBOWYCH

1. JAN ŻOŁNIEREK (P)
2. MAREK PINGOT (W)
3. GRZEGORZ GROCKI (S)
4. JANUSZ GŁUCH
5. ZBIGNIEW ŚMIGLAK
6. ANDRZEJ TOMKOWIAK
7. JAROSŁAW ZAJĄC
8. MAREK BIADAŁA
9. RYSZARD GARSKI  

WYDZIAŁ
KOMUNIKACJI I MARKETINGU

1. BARTOSZ BOSACKI (P)
2. BARTOSZ ALEKSANDROWICZ (S)
3. TOMASZ ZAWADA
4. BARTŁOMIEJ TARŁOWSKI
5. ADAM SUPRANOWICZ
6. TOMASZ BARYLSKI
7. RAFAŁ WĄSOWICZ

ZWIĄZKOWA KOMISJA
ODWOŁAWCZA
DS. LICENCJI  KLUBOWYCH

1. TADEUSZ DUBISZ (P)
2. MACIEJ CHŁODNICKI (S)
3. ADAM LUBOŃSKI
4. ANDRZEJ MROZIŃSKI
5. GRZEGORZ PIETRZAK

 

 

KOMISJA ODZNACZEŃ

1. ARKADIUSZ HIRSCH (P)
2. MACIEJ CERANEK (W)
3. DARIUSZ FLEISCHER
4. KLAUDIUSZ KAPŁON
5. CZESŁAW GUZIAŁEK
6. GRZEGORZ PAWLAK
7. MAREK GROCHOWSKI
8. LESZEK BARCZYŃSKI

KLUB SENIORA

1. ANDRZEJ KARBOWIAK (P)

KOMISJA DS. ETYKI
I FAIR PLAY

1. MACIEJ WITUSKI (P)
2. GRZEGORZ PIETRZAK (W)
3. MAREK JANKOWIAK
4. WOJCIECH PIASEK
5. RAFAŁ RYŚ