W narodowych barwach
Kolejne gole Wielkopolan w kadrze Polski

U15 KolobrzegReprezentacja Polski do lat 15 w drugim meczu kontrolnym ponownie wygrała z rówieśnikami z Walii. Tym razem w Szczecinku Biało-czerwoni wygrali 3:0, a na listę strzelców wpisali się dwa reprezentanci Wielkopolski - Filip Marchwiński oraz Filip Szymczak.

Więcej…
 
Reprezentanci Wielkopolski prowadzą do zwycięstwa z Walią
Wpisany przez Bartosz Aleksandrowicz   
czwartek, 30 marca 2017 10:20

U15 KolobrzegSiedmiu reprezentantów naszego regionu zagrało w zwycięskim meczu reprezentacji Polski do lat 15 z Walią. Biało-czerwoni wygrali 4:0, a trzy gole strzelili zawodnicy z Wielkopolski.

Więcej…
 
Polska wygrywa Turniej Czterech Narodów!
Wpisany przez Bartosz Aleksandrowicz, fot. Elżbieta Skowron / sportowy-poznan.pl   
środa, 29 marca 2017 10:32

U20 Pila ESCzwartkowe zwycięstwo reprezentacji Polski do lat 20 w Pile z Włochami okazało się być kluczowe dla końcowej klasyfikacji Turnieju Czterech Narodów. Po porażce Niemców w Szwajcarii 1:2 to właśnie Biało-czerwoni mogą się cieszyć z triumfu w rozgrywkach.

Więcej…
 
Wielkopolanie zaznaczają obecność w kadrze

PZPN logo200Sześciu reprezentantów kadry Wielkopolski wystąpiło w spotkaniu reprezentacji Polski do lat 16 na Cyprze. Biało-czerwoni pokonali gospodarzy 3:0 w meczu kontrolnym, a jedną z bramek zdobył  Jakub Karbownik.

Więcej…
 
Pięciu reprezentantów Wielkopolski zagrało z Czechami

POL2000 DevCupReprezentacja Polski pokonała dziś 3:1 Czechy w pierwszym spotkaniu towarzystkiego turnieju w hiszpańskiej La Mandze. W spotkaniu wystąpiło pięciu reprezentantów Wielkopolski, spośród których na listę strzelców wpisał się Szymon Zalewski.

Więcej…
 
Sześciu lechitów w kadrze U-17

POL2000 DevCupSześciu reprezentantów Wielkopolski z Lecha Poznań powołanych zostało przez trenera Roberta Wójcika do reprezentacji Polski do lat 17 na turniej w hiszpańskiej La Mandze. Polacy zmierzą się tam z Czechami, Szwecją i Norwegią.

Więcej…
 
Wielkopolanie wystąpili w kadrach narodowych
Wpisany przez Fot. PZPN   

PolRumW ostatnich dniach swoje spotkania rozegrały cztery reprezentacje Polski. Oprócz kadry Adama Nawałki, która pokonała w Bukareszcie Rumunię 3-0, swoje mecze rozegrały również reprezentacje U-18, U-19 i U-20. W każdej oczywiście mieliśmy wielkopolskie akcenty.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3