Ruszyły zapisy do rozgrywek piłki plażowej w sezonie 2017

BeachSoccerZespół ds. Piłki Plażowej przy Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN zaprasza wszystkie zespoły kobiece, męskie i młodzieżowe do udziału w rozgrywkach sezonu 2017. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 maja.

Regulamin rozgrywek piłki plażowej w sezonie 2017 został uchwalony w marcu przez Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej. Każdy zespół może zgłosić się do udziału w zmaganiach I ligi, Pucharu Polski, a także Młodzieżowych Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Polki Kobiet.

Rozgrywki prowadzone będą w formie weekendowych turniejów, których harmonogram wygląda następująco.

23–25 czerwca – Puchar Polski (Stadion Letni Gdańsk – Brzeźno)
1–2 lipca – turniej I ligi gr. południowa (Chodecz)
8–9 lipca – turniej I ligi gr. północna (Sztutowo)
15–16 lipca – turniej I ligi gr. południowa (Lublin)
22–23 lipca – turniej I ligi gr. północna (Chodecz)
27–30 lipca – Mistrzostwa Polski Kobiet oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Kołobrzeg)

Warunkiem niezbędnym do zgłoszenia zespołu jest wypełnienia ankiety dostępnej tutaj (klik!). Wraz ze wskazanym dokumentem złożyć należy ponadto potwierdzenia wpłaty wpisowego, które wynosi 300 zł dla Pucharu Polski i 500 zł dla pozostałych wymienionych rozgrywek. Termin zgłaszania drużyn to 15 maja 2017, składy należy podać do 31 maja 2017.

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się za pomocą poczty e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem telefonu (22) 551 22 69.