Zmiana miejsca spotkania z Howardem Webbem!

Webb ksiazkaWielkopolski ZPN informuje o zmianie miejsca otwartego spotkania z Howardem Webbem. Ze względów technicznych odbędzie się ono w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy Alei Niepodległości 10. Termin spotkania pozostaje bez zmian - 16 maja, godzina 18:00.

Przyjazd jednego z najbardziej rozpoznawalnych sędziów piłkarskich XXI wieku związany jest z premierą polskiego przekładu jego autobiografii. Anglik, obecnie pracujący dla amerykańskiej MLS jako menedżer odpowiedzialny za wdrożenie systemu VAR, przedstawia w niej najważniejsze spotkania swojej kariery i rozkłada na czynniki pierwsze problemy współczesnego sędziowania, kiedy każda podejmowana w trakcie ułamków sekund decyzja jest natychmiast analizowana i oceniana przez miliony widzów za sprawą kamer telewizyjnych.

Tematyka pracy arbitrów w świetle wprowadzania nowych technologii będzie jednym z tematów spotkania z kibicami. Z pewnością Howard Webb nie ucieknie od trudny pytań dotyczących choćby pamiętnego meczu Austria - Polska w czasie Euro 2008. Po zakończeniu dyskusji będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie i zdobyć autograf znanego sędziego.

Współorganizatorami spotkania są Wielkopolski ZPN, Dom Wydawniczy Rebis i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.