Między meczami
Zmiana miejsca spotkania z Howardem Webbem!

Webb ksiazkaWielkopolski ZPN informuje o zmianie miejsca otwartego spotkania z Howardem Webbem. Ze względów technicznych odbędzie się ono w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy Alei Niepodległości 10. Termin spotkania pozostaje bez zmian - 16 maja, godzina 18:00.

Więcej…
 
Premiera poznańskiego dodatku w Przeglądzie Sportowym

PS PoznanPocząwszy od 13 maja w każdą sobotę i poniedziałek w Wielkopolsce wydanie "Przeglądu Sportowego" zawierać będzie czterostronnicowy dodatek lokalny z najważniejszymi informacjami z regionu. Jak zapowiada wydawca, nie zabraknie też materiałów z niższych lig piłkarskich.

Więcej…
 
O niższych ligach na radiowej antenie

RadioPoznan

Tematyce rozgrywek regionalnych w Wielkopolsce poświęcona będzie poniedziałkowa audycja "Sportowa Arena" na antenie Radia Poznań. Gośćmi w studiu będą przedstawiciele klubów z czterech szczebli rozgrywek, od IV ligi do B-klasy.

Więcej…
 
WSS zaprasza na konferencję

WSS logoWielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe organizuje w dniu 18 maja konferencję metodyczno-szkoleniową pod hasłem "Droga do mistrzostwa - etapizacja procesu szkolenia sportowego na przykładzie zespołowych gier sportowych - założenia systemowe". Jednym z prelegentów będzie selekcjoner reprezentacji młodzieżowej Polski, Marcin Dorna.

Więcej…
 
Howard Webb przyjedzie do Poznania!

Webb ksiazkaJuż 16 maja w stolicy Wielkopolski pojawi się jeden z najbardziej rozpoznawalnych sędziów piłkarskich XXI wieku. Anglik Howard Webb przyjedzie do Poznania na spotkanie promujące premierę polskiego przekładu jego autobiografii. Jednym ze współporganizatorów wydarzenia jest Wielkopolski ZPN.

Więcej…
 
Apel Przewodniczącego Kolegium Sędziów do arbitrów

Sedzia ChorPrzewodniczący Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN, Zbigniew Cukiert, wystosował apel do arbitrów, w którym zwraca uwagę na zdarzające się niedopuszczalne zachowania osób prowadzących spotkania. Zwierzchnik sędziów w regionie zapowiada przy tym wyciąganie coraz poważniejszych konsekwencji wobec kolejnych sytuacji rzutujących na postrzeganie środowiska.

Więcej…
 
Wielkopolski ZPN podpisał umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Wielkopolski

SGiPW wwwWielkopolski Związek Piłki Nożnej rozpoczął współpracę ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Wielkopolski. Celem wspólnych działań jest podniesienie poziomu organizacyjnego klubów, które w coraz większym stopniu finansowane są przez samorządy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 11