Między meczami
Ostatnie dni na przedłużenie licencji w trybie zwyczajnym!

Licencje SchematPZPNWydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego Wielkopolskiego ZPN przypomina, że tylko do 30 czerwca trwa tryb zwyczajny przedłużania licencji trenerskich. Wnioski należy składać poprzez platformę PZPN24.

Więcej…
 
Walne Zgromadzenie nadało tytuł Honorowego Prezesa Stefanowi Antkowiakowi

14W sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego odbyło się we wtorkowe popołudnie Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Wielkopolskiego ZPN. Delegaci zgodnie przyjęli sprawozdanie z działalności w 2016 roku i nadali godność Honorowego Prezesa Stefanowi Antkowiakowi.

Więcej…
 
Zgłoszenia i schemat rozgrywek młodzieżowych na sezon 2017/18

Wydział Gier i Ewidencji oraz Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego Wielkopolskiego ZPN informują, że w sezonie 2017/2018 system rozgrywek młodzieżowych zostanie dostosowany do reformy rozgrywek ogólnopolskich wprowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są do 15 czerwca.

Więcej…
 
Zmiana miejsca spotkania z Howardem Webbem!

Webb ksiazkaWielkopolski ZPN informuje o zmianie miejsca otwartego spotkania z Howardem Webbem. Ze względów technicznych odbędzie się ono w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy Alei Niepodległości 10. Termin spotkania pozostaje bez zmian - 16 maja, godzina 18:00.

Więcej…
 
Premiera poznańskiego dodatku w Przeglądzie Sportowym

PS PoznanPocząwszy od 13 maja w każdą sobotę i poniedziałek w Wielkopolsce wydanie "Przeglądu Sportowego" zawierać będzie czterostronnicowy dodatek lokalny z najważniejszymi informacjami z regionu. Jak zapowiada wydawca, nie zabraknie też materiałów z niższych lig piłkarskich.

Więcej…
 
O niższych ligach na radiowej antenie

RadioPoznan

Tematyce rozgrywek regionalnych w Wielkopolsce poświęcona będzie poniedziałkowa audycja "Sportowa Arena" na antenie Radia Poznań. Gośćmi w studiu będą przedstawiciele klubów z czterech szczebli rozgrywek, od IV ligi do B-klasy.

Więcej…
 
WSS zaprasza na konferencję

WSS logoWielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe organizuje w dniu 18 maja konferencję metodyczno-szkoleniową pod hasłem "Droga do mistrzostwa - etapizacja procesu szkolenia sportowego na przykładzie zespołowych gier sportowych - założenia systemowe". Jednym z prelegentów będzie selekcjoner reprezentacji młodzieżowej Polski, Marcin Dorna.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 11