Zdobądź doświadczenie w Wielkopolskim ZPN!

WZPN logo 200Wielkopolski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór na wakacyjny cykl stażów w biurze związkowym. Oferta skierowana jest do studentów bez względu na kierunek kształcenia.

Propozycja skierowana jest do wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy chcą poznać jej funkcjonowanie od strony organizacyjnej i nie brakuje im pasji oraz zaangażowania. W trakcie stażu jego uczestnicy będą mogli wgłębić się w struktury piłkarskie i zmierzyć z problemami związanymi m.in. z procedurami licencyjnymi, zarządzaniem rozgrywkami oraz współpracą z klubami i innymi federacjami. Praca w większości będzie mieć charakter biurowy, dlatego na pewno przydadzą się ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne, dobra organizacja działań i tak zwane "lekkie pióro". Jak na organizację sportową przystało, nie zabraknie też jednak aktywności i pracy w terenie przy organizacji turniejów. Nie wymagamy doświadczenia - to masz nabyć dzięki nam.

Program stażowy prowadzony będzie w okresie od czerwca do września. Do skorzystania z oferty zapraszamy osoby, które faktycznie chcą posiąść praktyczne umiejętności i zdobyć nową wiedzę. Nie proponujemy wynagrodzenia pieniężnego, ale też nie wymagamy pełnej dyspozycyjności. Zarówno długość stażu jak i system godzinowy pracy pozostają do ustalenia. W przypadku obustronnego zainteresowania po zakończeniu stażu możliwe będzie podjęcie współpracy przy prowadzonych przez Wielkopolski ZPN projektach oraz podjęcie pracy w oparciu o umowę.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV, krótką notkę uzasadniającą chęć podjęcia stażu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procedur rekrutacyjnych mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dokumenty można przesyłać do końca maja.