Nowe zasady korzystania z boiska MOS przy ul. Gdańskiej w Poznaniu

POSIRPoznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zwracają się z prośbą do poznańskich klubów piłkarskich o zgłaszanie swoich uwag dotyczących korzystania użytkowania boiska przy ulicy Gdańskiej 1. Opinie zostaną uwzględnione przy tworzeniu nowego grafiku i systemu przydzielania jednostek treningowych, który będzie obowiązywał od września.

Prace nad nowym grafikiem korzystania z obiektu na Gdańskiej już się rozpoczęły. Jednostka miejska chce jednak dołożyć wszelkich starań, by każdy zainteresowany mógł wyrazić swoje zdanie i korzystać z miejskiego boiska. Stąd POSiR zwraca się z prośbą do wszystkich poznańskich klubów o wypełnienie krótkiej ankiety, którą można pobrać tutaj (klik!). Pozwoli to na udostępnienie w miarę możliwości obiektu wszystkim potrzebującym.

Wypełniony dokument należy przesłać do 5 maja na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 61 877 23 29.