Ogłoszenia
Nabór do klas sportowych Warty

Warta naborWarta Poznań zaprasza wszystkich zainteresowanych edukacją w klasie piłkarskiej z roczników 2004 i 2007 na testy, które odbędą się na obiektach klubu 24 maja.

Więcej…
 
Zdobądź doświadczenie w Wielkopolskim ZPN!

WZPN logo 200Wielkopolski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór na wakacyjny cykl stażów w biurze związkowym. Oferta skierowana jest do studentów bez względu na kierunek kształcenia.

Więcej…
 
Nowe zasady korzystania z boiska MOS przy ul. Gdańskiej w Poznaniu

POSIRPoznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zwracają się z prośbą do poznańskich klubów piłkarskich o zgłaszanie swoich uwag dotyczących korzystania użytkowania boiska przy ulicy Gdańskiej 1. Opinie zostaną uwzględnione przy tworzeniu nowego grafiku i systemu przydzielania jednostek treningowych, który będzie obowiązywał od września.

Więcej…
 
VI edycja campu Młode Talenty

MlodeTalentyJuż po raz szósty w najbliższe wakacje odbędzie się camp piłkarski organizowany przez Agencję Młode Talenty. Przez tydzień w Kórniku zajęcia dla zawodników prowadzić będą trenerzy związani z poznańską Wartą mający doświadczenie z pracy w juniorskich reprezentacjach Polski i województwa wielkopolskiego.

Więcej…
 
Hiszpański camp wakacyjny w Kórniku

Camp KornikKotwica Kórnik wspólnie z fundacją Realu Madryt zapraszają na wyjątkowy obóz piłkarski dla dzieci w wieku od 7 do 17 lat. Camp Ligi Mistrzów prowadzony przez trenerów współpracujących z Realem i Atletico Madryt odbędzie się w dniach 23-29 lipca.

Więcej…
 
Praca dla trenera

Kopernik Poznan

Uczniowski Klub Sportowy Kopernik Poznań poszukuje trenera do prowadzenia zespołu w kategorii juniorów młodszych B1.

Więcej…
 
Nabór uzupełniający do GOSSM w Poznaniu

OSSM Poznan

Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Poznaniu zaprasza wszystkich zainteresowanych na nabór uzupełniający do klasy II (rocznik 2002) w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2