Komunikaty wydziałów
Wydział Dyscypliny bez większej pracy

DyscyplinaPo tym jak na ostatnim kwietniowym posiedzeniu Wydział Dyscypliny podjął decyzje w blisko stu sprawach, tym razem jego członkowie mieli niewiele pracy. Do rozpatrzenia przygotowanych zostało jedynie dziewięć przewinień dyscyplinarnych.

Więcej…
 
Nowe zasady przyznawania licencji trenerskich

Licencje SchematPZPNPolski Związek Piłki Nożnej na posiedzeniu Zarządu w dniu 20 kwietnia przyjął nową uchwałę w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej. Istotne zmiany dotyczą też przedłużania uprawnień - zgodnie z nowymi zasadami należy to uczynić drogą elektroniczną poprzez platformę PZPN24 w terminie do 30 czerwca.

Więcej…
 
Wydział Dyscypliny sięgnął po najwyższą karę

Cz kartkaWykluczenie z Polskiego Związku Piłki Nożnej to najbardziej surowa z kar, jakie może zasądzić Wydział Dyscypliny w związku z przewinieniami w piłce nożnej. Taką na czwartkowym posiedzeniu zdecydowano się orzec wobec zawodnika, który naruszył nietykalność sędziego i z premedytacją uderzył go pięścią w twarz.

Więcej…
 
Biuro Związku nieczynne w piątek

WZPN logo 200Wielkopolski ZPN informuje, że w piątek, 14 kwietnia Biuro Związku na Golęcinie będzie nieczynne. Wszelkie sprawy prosimy zgłaszać do czwartku osobiście bądź telefonicznie pod numerami podanymi w zakładce kontaktowej.

Korzystać można również z nowego numeru stacjonarnego - 61 679 48 30, po połączeniu z którym należy wybrać tonowo żądany wydział/jednostkę.

Więcej…
 
Komunikat dot. boisk typu "Orlik"

WZPN logo 200Komisja ds. licencji klubowych zwraca się z prośbą do wszystkich klubów rozgrywających mecze na "Orlikach" o przesyłanie informacji o lokalizacji obiektu.

Więcej…
 
Orzeczenia Wydziału Dyscypliny z 6 kwietnia

WZPN logo 200Ruszyła piłkarska wiosna w Wielkopolsce, a wraz z nią coraz więcej pracy ma Wydział Dyscypliny. Na czwartkowym posiedzeniu przedstawiciele Wydziału pochylili się nad ponad 30 sprawami.

Więcej…
 
Wydział Gier i Ewidencji przypomina...

WZPN logo 200Wydział Gier i Ewidencji przypomina, że zgodnie z informacjami zawartymi w podręczniku transferowym, termin zdalnej rejestracji przed kolejką ligową upływa w czwartek o godzinie 15:00. W przypadku późniejszego złożenia dokumentów nie ma gwarancji, że zostaną one zaakceptowane przed weekendem.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 1 z 8