Komunikaty wydziałów
Wytyczne w zakresie dokumentów licencyjnych dot. zespołów młodzieżowych

W związku z licznymi pytaniami i nieprawidłowym działaniem klubów, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przedstawia cykl postępowania przy składaniu dokumentów licencyjnych.

Więcej…
 
Szkolenie z zakresu obsługi systemu FIFA TMS

PilkaWydział Gier i Ewidencji zaprasza przedstawicieli klubów na szkolenie z zakresu obsługi systemu FIFA TMS, w którym rejestrowani są występujący w klubach cudzoziemcy.

Więcej…
 
Komisja Odznaczeń przypomina...

W związku z licznymi nieprawidłowościami w składanych przez kluby wnioskach o przyznanie odznaczeń, Komisja Odznaczeń przypomina zasady ubiegania się o uhonorowanie osób.

Więcej…
 
Wydział Dyscypliny bez większej pracy

DyscyplinaPo tym jak na ostatnim kwietniowym posiedzeniu Wydział Dyscypliny podjął decyzje w blisko stu sprawach, tym razem jego członkowie mieli niewiele pracy. Do rozpatrzenia przygotowanych zostało jedynie dziewięć przewinień dyscyplinarnych.

Więcej…
 
Nowe zasady przyznawania licencji trenerskich

Licencje SchematPZPNPolski Związek Piłki Nożnej na posiedzeniu Zarządu w dniu 20 kwietnia przyjął nową uchwałę w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej. Istotne zmiany dotyczą też przedłużania uprawnień - zgodnie z nowymi zasadami należy to uczynić drogą elektroniczną poprzez platformę PZPN24 w terminie do 30 czerwca.

Więcej…
 
Wydział Dyscypliny sięgnął po najwyższą karę
Wpisany przez Bartosz Aleksandrowicz   
piątek, 28 kwietnia 2017 10:36

Cz kartkaWykluczenie z Polskiego Związku Piłki Nożnej to najbardziej surowa z kar, jakie może zasądzić Wydział Dyscypliny w związku z przewinieniami w piłce nożnej. Taką na czwartkowym posiedzeniu zdecydowano się orzec wobec zawodnika, który naruszył nietykalność sędziego i z premedytacją uderzył go pięścią w twarz.

Więcej…
 
Biuro Związku nieczynne w piątek

WZPN logo 200Wielkopolski ZPN informuje, że w piątek, 14 kwietnia Biuro Związku na Golęcinie będzie nieczynne. Wszelkie sprawy prosimy zgłaszać do czwartku osobiście bądź telefonicznie pod numerami podanymi w zakładce kontaktowej.

Korzystać można również z nowego numeru stacjonarnego - 61 679 48 30, po połączeniu z którym należy wybrać tonowo żądany wydział/jednostkę.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 1 z 8