Piłka kobieca
Wznowiono rozgrywki Poznańskiej Ligi Orliczek

PLONa Orliku przy Szkole Podstawowej nr 51 w Poznaniu rozegrano kolejną serię spotkań Poznańskiej Ligi Orliczek 2016/2017, która uznawana jest za najsilniejszą ligę w kraju. Liderem rozgrywek nadal jest zespół KA 4 resPect Krobia, a w klasyfikacji szkół prowadzi Szkoła Podstawowa nr 66 w Poznaniu.

Więcej…
 
W środę finał rozgrywek "From schools to women's league"

FSTWL2 1Dobiegają końca zmagania dziewczęcych zespołów ze szkół podstawowych w imprezie "From schools to women's league". Po turnieju w Grodzisku Wielkopolskim szansę na końcowy sukces zachowały wciąż trzy drużyny. Decydujące zmagania w środę w Poznaniu.

Więcej…
 
KA4 ResPect Krobia mistrzem wśród młodziczek

HalMisWlkpMlodzZwycięstwem zespołu KA4 resPect Krobia zakończył się turniej finałowy Halowych Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek, który rozegrano w Poznaniu.

Więcej…
 
Women's football day - seminarium dla trenerów piłki kobiecej

WFD 2006 marca w Warszawie odbędzie się Women's Football Day - seminarium dla trenerów pracujących z kobietami. Organizatorem wydarzenia jest Keepers Foundation, a jednym z partnerów Polski Związek Piłki Nożnej.

Więcej…
 
Polonia Poznań zaprasza do zespołów kobiecych

Polonia nabor2Polonia Poznań zaprasza wszystkie kobiety do dołączenia do zespołów piłkarskich. Klub prowadzi drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych - seniorek, juniorek, młodziczek oraz orliczek.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 10